PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527}
7,0 74 657
ocen
7,0 10 1 74657
6,4 9
ocen krytyków
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
powrót do forum filmu Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm

Proponuję : TOTALNY DEBILIZM -pasuje jak ulał do tych idiotycznych filmów z idiotycznym Rowanem. Zaraz mi napiszecie że nie rozumiem humoru angielskiego - I MACIE RACJĘ !!!! JESTEM POLAKIEM A NIE ANGOLEM I TAKIE IDIOTYCZNE DEBILIZMY MNIE NIE BAWIĄ ANI NIE ŚMIESZĄ. Dla mnie ten "film" to śmieć na który szkoda było czasu..... żenada....1/10

ocenił(a) film na 10
rcm

Tu nie chodz o angielskie poczucie humoru, tylko o jakiekolwiek! Ten film, jak i cała postać Fasoli jest po prostu śmieszna. Wydaje mi się, że dla każdego człowieka i nie potrzeba wielkiego poczucia humoru żeby śmiać się chociażby ze sceny, kiedy Fasola brudzi obraz i potem go czyści. To jest po prostu śmieszne, a same jego ruchy, miny, nawet jego wygląd są rewelacyjne. Ja nie wiem skąd ty się urważeś.
I ten debilne komentarze to sobie gdzie indziej wypisuj, a nie obrażasz takiego świetnego komika.
Nie mam nic więcej do dodania.
NIE pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rcm

Hehe, Jaś Fasola mnie bawi swoją głupotą , ale jednak Ty bardziej. Dziekuje za poprawienie humoru swym nieskalanym myślą wywodzie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
rcm

To wyraź swoją opinię w INNY sposób. Może bardziej kulturalny? Chyba, że nie posiadasz takiego słowa w swoim słowniku. No to wtedy nic, jak tylko się nas tobą (również z małej) żalić.

ocenił(a) film na 10
a_lex290

Właśnie chodzi o to w tym filmie, żeby ludziom dostarczać rozrywki po meczocym dniu. Po za tym filmy z jasiem fasola jeszcze nie prezentują tak niskiego poziomu ja nie ktore amerykańskie komedie typu Jackass. Jak ktos lubi humor niskich lotów, ten film z pewnoscią przypadnie mu do gustu, a ci którzy traktuja wszystko na poważnie beda się przy tym meczyć.

ocenił(a) film na 10
Chris1985

W "American Pie" też nie widzę nic śmiesznego, poza głupotą.
W Fasoli przynajmniej jest się z czego pośmiać - chociażby z misia XD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones