PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169071}

Jack i łodyga fasoli

Jack and the Beanstalk
7,8 596
ocen
7,8 10 1 596
Jack i łodyga fasoli
powrót do forum filmu Jack i łodyga fasoli

Ta bajka była dziwna.
Tak naprawdę to mnie trochę przerażała jak byłam mała.

Zwłaszcza ta scenka ślubu ... i ta muzyczka kiedy Jaś pierwszy raz widzi księżniczkę ...

ciary :))

LoveMovies

Podobno jak byłam mała ( a miałam koło 2 lat), strasznie bałam się olbrzyma z tejże bajki. Jedna koleżanka mojej mamy sprawiła, że w końcu przestałam się bać :D

ocenił(a) film na 9
LoveMovies

mialem to samo jak bylem maly to bajka wydawala sie bardzo dziwna tak samo jak i 'alicja w krainie czarow' nawet teraz jak ogladalem ta bajke to wydaje sie straszna mimo ze mam juz 25 lat hehe

użytkownik usunięty
Niebieski_84

Ja oglądałam tą bajke tylko raz a dzieciństwie, a mimo to bardzo utkwiła mi w pamięci. A najbardziej ta wiedźma. Wrr... Ale ja jej się bałam. Do tej pory pamiętam, jak biegała po zamku z tą przerażającą miną, i tylko było słychać odgłos jej obsasów...

ocenił(a) film na 10

uwielbiam tę bajkę. wychowało się na niej kilka pokoleń ;) myślę,że nawet dziś gdybym obejrzała ją w nocy, bałabym się Tulipa. xd jak dla mnie arcydzieło. :D

wkrec_zarowke

Masz ci los. Po 14 latach ta bajka mnie znowu dopadła.Pierwszy raz
obejrzałam ją w wieku 6 lat i nie zapomnę jej do końca życia xD Przeraziła mnie totalnie, a zwłaszcza Tulip, do tego stopnia,że śniła mi się po
nocach. Kreska też nie za ciekawa.Obejrzałam do tej pory masę horrorów i
żaden mnie nie wystraszył,natomiast tej bajce się udało<haha>

szafi19

też ja uwielbiam.. i tez mnie momentami przerażała... ba! przeraża, za każdym razem :) niektóre obrazy są takie "zeschizowane" (to według mnie najlepsze określenie;) i do tego ta muzyka, najbardziej bałam się zawsze tego faceta, który dał Jasiowi ziarna fasoli i mamy Tulipa xD ...że też musiałam sobie dziś o niej przypomnieć, teraz nie ma wyjścia, muszę obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 9
madziareska

zgadzam się,ze bajka przerażająca:Dale ja uwielbiam.Pani Hekuba przez cale dzieciństwo śniła mi się po nocach:D gorzej niż lalceczka Chucky:D

ocenił(a) film na 8
moniqamit

Podpisuje się.Kiedyś to człek bał się tego strasznego tulipana.Jego krzyk gdy wspina się po łodydze ;-)).
Obejrzałem po latach.Teraz to sądzę iż na swój sposób był dobry (może troche zwariował na punkcie miłości do księżniczniki).Wspułczułem mu trochę nawet pod koniec ;-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones