PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353309}

Jack i Jill

Jack and Jill
5,2 35 746
ocen
5,2 10 1 35746
2,0 8
ocen krytyków
Jack i Jill
powrót do forum filmu Jack i Jill

Oczami wyobrazni widze jak producenci przystawiaja mu kalacha do glowy, lub wyciagaja kompletnie pijanego z rynsztoka - tylko tak mogli zdobyc jego zgode na udzial w tym smieciu.

ocenił(a) film na 1
rozkminator

Naiwny obejrzałem ten film ze względu na Al'a Pacino, bo już od jakiegoś czasu unikam filmów z Sandlerem jak diabeł święconej wody i to był błąd. Najgorszy film jaki z nim oglądałem a Pacino powinien zwolnić swojego menadżera że wpakował go na taką minę.

ocenił(a) film na 2
smoke_city

Chyba tylko Al Pacino sprawia, że ktokolwiek jeszcze próbuje ten film obejrzeć. Wypożyczyłem go ostatnio, wiedząc jednak na jaki surfing po morzu gówna się decyduję. Myślałem, że jestem twardy. Już po paru minutach oglądania miałem ochotę film zastopować, a dalej było tylko gorzej.
Na miejscu Ala postawiłbym menadżera za drzwiami i poćwiczył na nim ulubioną scenę z filmu "Człowiek z blizną".

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Film jest zabawny. Adam Sandler w roli kobiety przeuroczy, nawet ja nie jestem taka kobietą jak on. Wrażliwość i wielki urok. A Al Pacino zagrał świetna rolę komediową. Ten jego wzrok, najpierw obojętny, potem zaciekawiony, następnie pełen zainteresowania... Gniewu Na koniec pełen pasji. Zagrał szalonego wariata. Rzadko komu się to udaje. Uwielbiam

ocenił(a) film na 1
MarzenaMG

obojętny wzrok Pacino w tym filmie to nie była gra aktorska

ocenił(a) film na 1
rozkminator

obstawiam szantaż, kompromitujące zdjęcia/nagranie jak łazi w damskich ciuchach albo dmucha żonę jakiegoś kongresmena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones