PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 664
oceny
7,0 10 1 27664
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

...czyli wariaci po raz kolejny w pełno metrażowym filmie.
Jackass Two ? czyli jeszcze więcej popapranych gagów, dziwnych i obrzydliwych scen, kupa śmiechu a czasem wręcz zażenowanie. Jak by nie było drugą odsłonę Jackassów stawiam obok ?Shreka 2?, czy ?Oszukać przeznaczenie 2? jako udaną kontynuacje, która jest po prostu lepsza od jedynki.
Chłopaki znów mnie szokują, ponieważ jak można wypić spermę konia czy zjeść gówno...wydaje się obrzydliwe, prawda jest taka że robi się niesmacznie, ale jak widzę jaką to przynosi radość Knoxwillowi i spółce, to aż nie można się powstrzymać ze śmiechu. Johnny posiada śmiech który poruszył by nawet nieboszczyka. Bam jak zwykle doprowadza swoją rodzinkę do szaleństwa, tym razem szczególnie matkę, Steve-O jest bardzo wszechstronny i zwrotny zaś Ryan obrywa tym razem chyba najmocniej. Film to istna fabryka śmiechu, wystarczy wspomnieć takie sceny jak maszyna z kartami czy biegający byk wokół huśtawek....ale to wszystko jest tylko pewnego rodzaju przystawką przed głównym daniem, które znajdziemy na samiutkim końcu. Numer z terrorystą jest tak kapitalny, że mało co nie spadłem z krzesła. Film trzeba odebrać jako bardzo luźną rozrywkę, gdzie zdjęcia, aktorstwo czy scenografia schodzi na dalszy plan, jedynie muzyka (jak to zwykle w Jackassach) jest po prostu świetna. Nie wiem skąd oni biorą te kawałki, ale zawsze staram się mieć co najmniej kilka z nich na wyświetlaczu winampa.
Nic, nic, nic i kupa śmiechu ? te słowa odzwierciedlają to co zobaczyć możemy na ekranie...8/10

ocenił(a) film na 10
kAMSON

Johnny jak sam napisałeś ma śmiech specyficzny i zaraża tym chyba ludzi. Nie sposób nie smiać się nawet z jego reakcji na pewne zabawne sytuacje.

Mam wrażenie że Johnny i Stevo-O to totalni szaleńcy, dla których nie ma żadnych granic.
Ryan ma czasem opory :)
Natomiast Bam to przykład wspaniałego dziecka dla swoich rodziców, aczkolwiek don vito też bywa ofiarą.
Numer z terrorystą mniej mnie rozbawił. (może poza sztucznym zarostem :) )
Jak dla mnie najmocniejsze są sceny z rekinami i wężami.
A największy "gwiazdor" to króliczek ratowniczek i jego tańce w samych slipkach (bardziej przypominających stringi)

Jak dla mnie 9/10. Uśmiałam się jak nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones