PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654970}

Jak dogonić szczęście

Hector and the Search for Happiness
6,8 22 733
oceny
6,8 10 1 22733
3,5 4
oceny krytyków
Jak dogonić szczęście
powrót do forum filmu Jak dogonić szczęście

3/10

ocenił(a) film na 3

Beznadziejny film.Komedia ? 2 jedyna scena to wypadający pies z samolotu reszta to flaki z olejem.

ocenił(a) film na 3
sylwester_3

dokładnie, nuda ostateczna.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Jedna z lepszych komedii z 2014 roku, najwidoczniej inne poczucie humoru :P

ocenił(a) film na 3
JimboYCS

Chyba żartujesz...

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Nie, nie żartuje...

ocenił(a) film na 3
JimboYCS

Niewątpliwie to jest gniot 10/10 to żart, film Kapuśniaczek jest o niebo lepszą komedią.Ten film jest zrobiony na siłę bez wyrazu ani sensu.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Niewątpliwie to ciebie rodzicie zrobili na siłę bez wyrazu ani sensu...
"najwidoczniej inne poczucie humoru" - Powtarzam. Ktoś najwidoczniej nie ogarnia najwidoczniej komedii z Simonem. BTW. Ocenę zmienię, bo trochę przesadziłem to muszę się przyznać, ale nadal komedia jedna z lepszych z 2014 roku. GBH fajny film, ale nawet go nie nazwę komedią, Sąsiedzi i Milion sposobów jest średni, Głupsi nieźle, reszta znanych komedii to szkoda słów i czasu... Jedynie mam ochotę obejrzeć Birdmana, bo jeszcze okazji nie miałem obejrzeć, ale też mam nadzieję, że to nie jest zHype'owany film bo dostał Oskara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
sylwester_3

buhu ;(

ocenił(a) film na 8
JimboYCS

a ja się zgadzam, przed momentem skończyłam oglądać, i ciągle wybuchałam śmiechem, naprawdę dawno się tak dobrze nie bawiłam. Każda scena z Jeanem Reno-śmiech, a idioci z więzienia, aż płakałam ze śmiechu, w samolocie przezabawnie. Murzyni i FB, rotfl, multum było takich ujęć, krótkie, a potwornie trafne i zabawne.

sylwester_3

Zgadzam się całkowicie z twoja oceną i opinia na temat tego filmu. Komedia na siłę. Sama postać psychiatry jest infantylna a nie zabawna. Wszyscy władają angielskim perfekt w miejscach, które ten niby psychiatra i podróżnik odwiedza i w pełni są wstanie zrozumieć jego poczucie humoru często mimo różnic kulturowych. Te wszystkie wnioski jakie sporządzał, co do definicji szczęścia w czasie jego podróży były oczywiste i naiwne. Ten film dla mnie to taka z lekka żenująca komedia.

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

Ten film jako komedia zasługuje na 3 ale jako całość 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones