PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133046}
7,4 32 125
ocen
7,4 10 1 32125
7,8 12
ocen krytyków
Jak działa jamniczek
powrót do forum filmu Jak działa jamniczek

nie oglądałem niczego równie porąbanego. Masakra. Ten cały akcent staruszki sprawia tylko, że nic nie byłem w stanie zrozumieć. Ale może to i lepiej.

ocenił(a) film na 9
shaka88

Skoro to najdziwniejsza rzecz jaką widziałeś, to niewiele widziałeś.

PanJapko

Być może:) Masz coś "lepszego" to zapodaj:)

ocenił(a) film na 9
shaka88

Dałbym Gummo, bo dziwniejsze, ale Gummo ssie.
Spróbuj tego:
http://www.youtube.com/watch?v=qbar3nsf0_U

ocenił(a) film na 9
PanJapko

Polecam jeszcze Filmcow productions
http://www.youtube.com/watch?v=JepOL9EMDqU

ocenił(a) film na 9
PanJapko

I koniecznie Cyriaka
http://www.youtube.com/watch?v=f9iIgQN5uZE

PanJapko

Dzięki:D
Postaram się przejrzeć w najbliższym czasie;]

ocenił(a) film na 8
shaka88

tak, cyriak zdecydowanie jest mistrzem w swoim fachu.
co robi student w czasie sesji? ogląda filmiki które mu filmweb podsuwa...

ocenił(a) film na 8
juliastrzyz

a, widziałem jak miałem 8 lat po raz pierwszy w tv. Fobię 67 też mniej więcej w tym czasie.

a podobne: polecam na commodore 64 grę auf wiedersehen monty

ocenił(a) film na 9
PanJapko

Cyriak jest świetny, ale tylko do czasu, gdy okazuje się, że to wszystko efekt jednej sztuczki

ocenił(a) film na 9
awesta

Trochę tak, niestety. Szybko się przejada.

ocenił(a) film na 10
PanJapko

Hahaha! Tego jeszcze nie znałam! świetne!

ocenił(a) film na 9
elodie666

Ciekawostka: muzykę do tego filmiku robił Marek Biliński

ocenił(a) film na 10
PanJapko

Własnie zauważyłam. Świetna sprawa!
Masz jeszcze w rękawie coś w tym stylu? Bo przyznam szczerze, że rosyjskich twórców filmów animowanych nie zam prawie wcale...

ocenił(a) film na 7
PanJapko

Rewelacja!
Obejrzałem teraz wszystkie animacje tego autora jakie są wymienione na filmwebie i niemal wszystkie mnie zachwyciły, a kilka z nich porządnie rozbawiło i zaimponowało czystą wręcz formę wyobraźni. Ale zauważyłem, że na youtube jest znacznie więcej animacji tego Rosjanina, dlaczego więc na filmwebie jest ich tylko parę i mają tak mało ocen? :(

ocenił(a) film na 9
shaka88

Coś "lepszego":>? Mówisz i masz:) :
1. Ludzka stonoga
2. Srpski film
3. 1 man 1 jar
4. 2 girls 1 cup
5. 1 priest 1 nun
6. 2 guys 1 hammer
7. I prawdziwa perełka: 2 midgets 1 korean girl and donkey ale nie jestem pewien jak to się piszę, widziałem to lata temu :(

ocenił(a) film na 8
shaka88

Ja bym powiedział, że to wcale nie jest porąbane. Co więcej - mądrzejsze od nas wszystkich razem wziętych :)

byn

Nie uwzględniaj wszystkich. Pisz o sobie :D A tak na serio to im częściej ogląda się projekcje pana Antoniszczaka, tym bardziej się do nich przekonujemy..Nie są to może jakieś arcydzieła, ale na pewno warto się przedrzeć przez tą otoczkę i formę dziwności, by odkryć na końcu "nie bolący" morał :)

ocenił(a) film na 8
LukeInside

Znaczy wiesz, tak sobie to wymodziłem drogą dedukcji, bo skoro morałem jest (w największym skrócie) potęga natury, a my jesteśmy tylko jakimś jej ułamkiem.... to taki mi się nasunął wniosek - całość natury jest potężniejsza niż jej fragment. Stąd moje przekonanie. Chyba, że za bardzo filozuję ;) .

byn

Potężniejsza, ale nie mądrzejsza ;) Mądrzejszy to może być Bóg ;D

ocenił(a) film na 8
LukeInside

Słuszne!

byn

To jest porąbane patrząc na to przez pryzmat dnia dzisiejszego. Mało kogo zainteresuje taka animacja, bo jest po prostu co najmniej ZŁA, być może celowo, być może nie, aż tak nie wnikam. Ja się z grubsza skupiłem na monologu, który często ciężko zrozumieć przez zapewne podeszły wiek Pani lektor. Myśl przewodnia utworu jest podana w dosyć przystępnej formie i traktuje o bezbronnych jednostkach na globalnym tle, ale nie jest to forma zachęcająca, przynajmniej mnie nie zachęciła. Obejrzałem podążając za znajomymi na profilu filmweb.

ocenił(a) film na 8
Lechu1777

Animacja oczywiście jest celowa. Co do trudności, myślę, że nie jest przypadkowa, może symbolizować ile należy włożyć trudu w podejmowanie odpowiedzialnych decyzji :)

ocenił(a) film na 8
Lechu1777

mnie właśnie animacja urzekła. Moim zdaniem to duzy urok "Jamniczka" :)

Lechu1777

po prostu taka forma nie jest dla każdego - dla mnie coś świetnego.

ocenił(a) film na 9
shaka88

A ja z kolei nie rozumiem, jak można wystawić notę 1 czemuś, czego się nie rozumie..A staruszka była genialna;) I wszystko ładnie wyjaśniła.

ocenił(a) film na 1
shaka88

Pisałem to samo innemu użytkownikowi, ale napiszę jeszcze raz - chcesz obejrzeć NAPRAWDĘ zryty film animowany, włącz "Siódemkę w krainie dziwolągów". Jak długo żyję, czegoś tak porytego w życiu nie widziałem!(zaraz obok "Jamniczka")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones