PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802419}

Jak romantycznie!

Isn't It Romantic
5,5 47 tys. ocen
5,5 10 1 47110
5,2 10 krytyków
Jak romantycznie
powrót do forum filmu Jak romantycznie!

Przyjemne !

ocenił(a) film na 7

Inteligentne kino to nie jest, ale bardzo przyjemna, lekka i zabawna komedia na nudny wieczór :) plus uwielbiam Rebel Wilson :) kobieta mimo swoich dodatkowych kilogramów jest prześliczna, dlatego gdyby schudła jakies 15-20kg to byłaby petarda :D

ocenił(a) film na 10
PannaGwiazda

A Ty ile musisz schudnąć ?

Nawet w filmie miałaś przesłanie - love me - kochaj siebie jaką jesteś, ale pannagwiazda będzie tłumaczyć na forum kto może być petardą, jest jaka jest, nie znasz jej genetycznej budowy, chorób itp / jest jaka jest i taką siebie akceptuje, i nikomu nic do tego a przedewszystkim daleko anonimom na forum pisać czy ktoś ma chudnąć czy nie ...

To już jest hejt ... nie uwaga

ocenił(a) film na 3
filpoosek

A ja się wynudziłam, bez względu na wagę aktorki .....

ocenił(a) film na 7
filpoosek

Zgadzam się, uwaga nie na miejscu a już zwłaszcza pod tym filmem, któego przesłanie było takie, że każdemu podoba się co innego, ważne, aby akceptować siebie i być po prostu fajną, spełnioną, uśmiechniętą osobą.

filpoosek

Amen. Twoje zdrowie filpoosek :)

ocenił(a) film na 7
filpoosek

Ja ? Gdybym schudła wyglądałabym conajmniej niezdrowo. I dobrze mi ze sobą :) jak wyżej napisałam - aktorka jest piękna mimo swojej wagi :) a komentarz że gdyby schudła byłaby petarda to tylko dodatek - teza potwierdzająca że nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej.

filpoosek

Hejt? a cóż to za przewrażliwienie? Może należałoby zapoznać się z definicją "hejtu"?
Koleżanka napisała zwykłą uwagę, z którą możesz się zgodzić lub nie.
Ale jak to mądre przysłowie głosi: uderz w stół a nożyce się odezwą...

ocenił(a) film na 10
PannaGwiazda

Inteligentne bo mówi o pokochaniu siebie, zanim ktoś pokocha nas. Że mężczyzna (lub kobieta) nie jest naszym dopełnieniem, bo my sami tym dopełnieniem jesteśmy... Załapałeś?

PannaGwiazda

ja lubię takie duże kobiety. Mogłaby mi usiąść na twarzy.

ocenił(a) film na 7
PannaGwiazda

A ja myślę że wiele osób na tym filmie pomyślało to co napisałaś. Że śliczna twarz i gdyby schudła byłaby super laską. Tak się bardzo często myśli o grubszych osobach z ładnymi buziami.
Tylko że w przypadku tej aktorki to byłoby głupie. Postura to jej atut jako aktorki, cecha szczególna.

A tak na marginesie, to zawsze mnie śmieszą amerykańskie filmy nabijające się z grubych ludzi... przecież tam 70% ludzi jest grubych :/