Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:09

Zobacz Jak rozbić bank zwiastun

Film

Vier gegen die Bank

2016 1 godz. 36 min.
5,9 986
ocen
5,9 10 1 986
205
chce zobaczyć
{"id":"760936","linkUrl":"/film/Jak+rozbi%C4%87+bank-2016-760936","alt":"Jak rozbić bank","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/36/760936/7802598.2.jpg"}
Czterej mężczyźni oszukani przez bank postanawiają zemścić się.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Jak rozbić bank
Jak rozbić bank (2016) Zwiastun nr 1 (polski) 2:09
Jak rozbić bank | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2016 | Film Bokser Chris ([person=3688]Til Schweiger[/person]), były aktor Peter i ekscentryczny specjalista od reklamy Max od lat odkładają pieniądze w tym samym banku. Każdy z nich jest o krok od realizacji swoich marzeń, gdy okazuje się, że pieniądze wyparowały. Ich rachunki prowadził ten sam doradca inwestycyjny Tobias. Niestety dyrektor banku za wszelką cenę chciał się pozbyć Tobiasa i swoimi machinacjami sprawił, że rachunki jego klientów w jednej chwili stopniały do zera. Teraz czterej panowie bez grosza przy duszy i bez perspektyw postanawiają zemścić się na banku i jego dyrektorze.

Bokser Chris (Til Schweiger), były aktor Peter i ekscentryczny specjalista od reklamy Max od lat odkładają pieniądze w tym samym banku. Każdy z nich jest o krok od realizacji swoich marzeń, gdy okazuje się, że pieniądze wyparowały. Ich rachunki prowadził ten sam doradca inwestycyjny Tobias. Niestety dyrektor banku za wszelką cenę chciałBokser Chris (Til Schweiger), były aktor Peter i ekscentryczny specjalista od reklamy Max od lat odkładają pieniądze w tym samym banku. Każdy z nich jest o krok od realizacji swoich marzeń, gdy okazuje się, że pieniądze wyparowały. Ich rachunki prowadził ten sam doradca inwestycyjny Tobias. Niestety dyrektor banku za wszelką cenę chciał się pozbyć Tobiasa i swoimi machinacjami sprawił, że rachunki jego klientów w jednej chwili stopniały do zera. Teraz czterej panowie bez grosza przy duszy i bez perspektyw postanawiają zemścić się na banku i jego dyrektorze.

na podstawie
Ralph Maloney "The Nixon Recession Caper" (powieść)
studio
Warner Bros.
tytuł oryg.
Vier gegen die Bank
inne tytuły
Jak rozbić bank Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Berlinie i Poczdamie (Niemcy).
Zdjęcia do filmu kręcono od 2 grudnia 2015 do 18 lutego 2016 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • cóż za niesamowicie zajebista

  MocnyVito ocenił(a) film na 8

  pozytywna odtrutka , na chwile wcześniej obejrzane "zabić świętego jelenia" :D

 • nie sugenrowac sie ocena bo jakies dzieci 5 letnie oceniały film jest na 7 ocene

  xxxfilmen

  jak na niemieckie kino dobry film,dobra komedia mozna sie posmiac a o to chodzi,jestem bardzo zaskoczony i zadowolony film jest wart obejrzenia ,dobrze szybko i milo sie oglada ,a ta ocena zdecydowania za niska.

  3
  • Nie patrzcie na oceny

   zuzakrasnybor

   Nie patrzcie na oceny Bo gdyby nie ten język to byłaby to jedna z lepszych komedii które widziałam świetne aktorska gra cały czas trzyma w napięciu może nie śmieje się do rozpuku ale naprawdę dobre kino

   2
   • Niezła zwariowana...

    Chlor_3 ocenił(a) film na 6

    ...komedia.

    • ktoś tu chyba oglądał Vabank

     Ostertrach

     ktoś tu chyba oglądał Vabank