film

Jak rozmawiać z psem

Think Like a Dog
2020
1h 31m
5,4 746
ocen
5,4 10 1 746
W wyniku eksperymentu, nastoletni naukowiec nawiązuje kontakt telepatyczny ze swoim psem. Zobacz pełny opis
Jak rozmawiać z psem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jak rozmawiać z psem
Zwiastun nr 2 (polski)
Jak rozmawiać z psem
Zwiastun nr 1
nr 2 (polski) 2021-08-06T08:02:49 https://fwcdn.pl/webv/84/34/58434/58434.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/163/853363/JAK_ROZMAWIAC_Z_PSEM___oficjalny_zwiastun.vp9.1080p.webm

Oliver ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Oliver przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielemOliver ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Oliver przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Oliver i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

boxoffice
$1 239 498 na świecie
$1 239 498 poza USA
budżet
$12 900 000
dystrybucja
Kino Świat
studio
Mad Chance
tytuł oryg.
Think Like a Dog
inne tytuły
Dogs Best Friend (tytuł roboczy) USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Może trochę naiwny ale że jest to kino familijne to musi być pozytywny z dobrym zakończeniem, ogólnie nie jest to może jakieś wielkie kino ale dla dzieciaków powinno być w sam raz, zresztą ja sam też jakoś specjalnie się nie nudziłem, ogólnie tragedii nie ma na raz można zobaczyć:)

Do obejrzenia z kimś młodszym, potem do zapomnienia i najwyżej przypomni się on jak się przypadkowo na niego natrafi w jakiejś telewizji w porannym sobotnim paśmie. Choć filmy o psach zostały już przerobione na praktycznie wszystkie możliwe sposoby, to ten ma w sobie jakieś pokłady świeżości.

Ot, familijny film

ocenił(a) film na 6

Ciepły, rodzinny film. Do obejrzenia z całą rodziną przy pizzy. Tylko tyle i aż tyle. Amerykańska produkcja, więc wszyscy są ładni (Megan Fox z lekko napompowaną twarzą próbuje "grać' panią domu), domek ładny, pogoda ładna itd. Zrobiony według wzoru na kino familijne, ale jest coś ujmującego w przyjaźni chłopca z psem....

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones