PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 069
ocen
7,4 10 1 130069
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

"Panowie, byliście zajebiści. Współpraca z wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek by o was nie mówili na forum Filmwebu, dla mnie jesteście jak bracia."

ocenił(a) film na 9
NastyHero

Uważasz że niskie oceny filmów np. Vegi to dlatego że go nie stać tak jak niby Kawulskiego na tą tzw. siatkę troli?

ocenił(a) film na 6
RAV_X

To, że kogoś stać, nie znaczy, że musi stosować takie słabe praktyki.
Uważasz, że nie jest w ogóle podejrzane, że film, który zjawił się w zasadzie znikąd i nie miał zbyt wielu pokazów przedpremierowych, jeśli jakieś w ogóle, miał tyle wysokich ocen w dniu przed premierą - oraz jak wiele forumowiczów zauważyło - większość pochwał z tamtego czasu od nowych kont? Jasne, że twardych dowodów nie ma (ale na szczęście to słaby suchar na forum internetowym, a nie rozprawa sądowa), ale jak to inaczej wytłumaczysz?

ocenił(a) film na 9
NastyHero

Jeśli jest jak mówisz a prnt scrnó nikt nie ma... to po 1 słabo, po 2 zadziwiające skąd tak wiele głosów z otoczenia nieznanego szerokiej publiczności reżysera :) a po 3 ocena filmwebu to gruby wzór, skoro utrzymuje się na poziomie ok. 8,0 to znaczy że fakt faktem ludziom się film bardzo podoba. Mnie jak na warunki polskie bardzo się spodobał i dałem taką ocenę, jaka w moim odczuciu na świeżo po seansie się należała bo chciałbym takich filmów oglądać dużo wiecej.

ocenił(a) film na 6
RAV_X

1. Slabo? Uznałem, że to nie jest problem to po prostu sprawdzić w pół minuty. Ależ proszę, https://www.filmweb.pl/film/Jak+zosta%C5%82em+gangsterem.+Historia+prawdziwa-202 0-835083/discussion?plusMinus=true&page=14 - w chwili pisania tego komentarza 14. strona. Komentarze z 30 grudnia - film miał premierę w styczniu. Przeglądnij sobie te wszystkie dziesiątki od profili, które mają po kilkanaście losowych ocen. Zobacz na posty ludzi marudzących o ilości ocen/komentarzy w danym czasie. Wystarczy czy mam jeszcze na web archive sprawdzić, czy ktoś nie zesnapshotował strony 1.5 miesiąca temu?
2. Ty tak serio? Bo rozumiem, że chciałeś być ironiczny i interpretuję to jako 'przecież to znany reżyser, skąd tyle głosów'. No tak, jest dziwne, że film, który w danym momencie JESZCZE NIE WYSZEDŁ miał tyle głosów. Jakby nowy film Nolana miał nagle ileśtam tysięcy głosów, mimo że kilka miesięcy do premiery, to też by to było podejrzane. Jasne, niektórzy oceniają filmy przed premierą, ale czy Kawulski ma takie grono ślepych fanatyków na filmwebie, to już kwestia dla ciebie do zastanowienia.
3. No ok, moim znajomym też się bardzo podobał, sam dałem 6, co nie jest złą oceną. Ale mi nie chodzi o jakość filmu, a o bardzo podejrzaną otoczkę z nim zwiazaną; jakbym sam dał 9, to tak samo by mi się to nie podobało. Swoją drogą, polecam poczytanie o rotten tomatoes score dla najnowszych Star Warsów - czy podobnie było w tym przypadku, nie mam pojęcia, odzew jest pozytywny i film miałby w miarę wysoką ocenę pomimo tego, ale czy aż 8.0? Choć z drugiej strony, to filmweb, tu oceny z dupy mnie nie dziwią :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones