PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 069
ocen
7,4 10 1 130069
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Ten film to szmira i karykatura filmu gsterskiego. Nie ma nic wspólnego z historią polskich gangów lat '90. Kawulski wraz z filmwebem zrobili wszystkich w chu***. To jest przykład tego jak się w tym śmiesznym kraju załatwia oceny na największym polskim portalu. Przychodzi kawulski do filmwebu wykłada 100k i mówi, że chce 1000 kont, z uwiarygodnioną hostorią ocen. Wtedy filmweb daje 3 ograniczonym umysłowo z dostępem do internetu ludziom kawulskiego konta ludzi, którzy założyli je 10 lat temu i przez brak aktywności utracili do nich dostęp. Następnie publikują masowo oceny rzedu 8 czemuś po obejrzeniu czego można się zrzygać. To jest qrva koniec tego zj3ban3go portalu. Dali temu gównianemu gniotowi ocenę zbliżoną do Scarface. Yebać was oszuści.

ocenił(a) film na 8
johnas777

"ograniczonym umysłowo z dostępem do internetu ludziom kawulskiego konta ludzi, którzy założyli je 10 lat temu i przez brak aktywności utracili do nich dostęp. Następnie publikują masowo oceny rzedu 8 czemuś po obejrzeniu czego można się zrzygać"
Napisał ktoś z konta które nie dało oceny ŻADNEMU innemu filmowi. Pogratulować hipokryzji.

johnas777

Dokładnie. Gniot to mało powiedziane

ocenił(a) film na 1
johnas777

Nie ma co się oburzać, bo inne gnioty też mają za wysokie oceny a nie są sztucznie pompowane. Ja kieruje się swoimi przeczuciami i dlatego do kina sie nie rzucam. A film porażka. Po tym gniocie chce się wymiotowac. To jest parodia a nie film. Dobrze, że wytrzymałem tylko 50 minut tego " dzieła" ale i tak za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones