PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 069
ocen
7,4 10 1 130069
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Obejrzałam zwiastun i mam pewne przemyślenia. Niby jest okej, niby fabuła będzie zawierać to co dla zwykłego widza jest najbardziej ciekawe, czyli seks, pieniądze i szybkie samochody. Niby tak, ale kurła nie do końca. Zauważyliście że w polskim kinie pokazuje sie historię o gangsterce lat 90. osadzoną w czasach współczesnych? Brakowało filmu, który w genialny sposób pokaże tamten czas: transformację ustrojową, stopniowe bogacenie się Polaków, prowadzenie lewych interesów itd. No a w tle nie powinno zabraknąć tego, co prawie wszyscy Polacy, a nawet gangsterzy kochali: disco polo. Szczerze? Gdyby bohater w zwiastunie nie powiedział, że film będzie o latach 90, to odniosłabym wrażenie że szykuje się kolejny hit na miarę Vegi. Nie chcę się zniechęcać, z przyjemnością wybiorę się na ten film. Jednak myślę że nie do końca poczuję klimat tamtych czasów.

hustawka12

Tez widzialem ten wywiad z rezyserem. ;) Bedzie transformacja gdzie gangusi poczatkowo byli drobnymi cwaniaczkami w kreszowych dresach i potem niektorym udalo sie doczłapac na szczyt wierchuszki. Znaczna część wybila sie sama lub poszla siedziec. Mysle ze to bedzie historia o pruszkowie, moze wolominie gdzie gangsterzy mieli swoje swiete miejsca gdzie sie nie zabijali czyli mieli swoje zasady, swoj kodeks moralny. Obstawiam ze bedzie to znacznie lepszy film niz Underdog.Jak wyjdzie,.zobaczymy.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

"Mysle ze to bedzie historia o pruszkowie, moze wolominie gdzie gangsterzy mieli swoje swiete miejsca gdzie sie nie zabijali czyli mieli swoje zasady, swoj kodeks moralny."

No cudowne chłopaki, sierocińce i hospicja wspomagali? Staruszki na pasach przeprowadzali a majątek rozdawali potrzebującym?

Jesteś idealnym targetem dla takich filmów. Niestety, to nie zaleta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones