Film

Tiempo después

2018 1 godz. 35 min.
5,3 378
ocen
5,3 10 1 378
218
chce zobaczyć
{"id":"805278","linkUrl":"/film/Jaki%C5%9B+czas+p%C3%B3%C5%BAniej-2018-805278","alt":"Jakiś czas później","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/52/78/805278/7883315.2.jpg"}
Świat dobrobytu został zredukowany do jednego, okupowanego przez tyrana budynku. Pewnego dnia za sprawą sprzedawcy lemoniady wszystko zaczyna się zmieniać.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Rok 9177 (tysiąc lat w tę czy we w tę nie robi żadnej różnicy). Świat, a nawet wręcz wszechświat został zredukowany do jednego budynku, którym zawiaduje tyran o faszystowskich skłonnościach. Zamek zamieszkiwany jest również przez elity, duchowieństwo, przedstawicieli gwardii cywilnej i pseudo rząd. Na terenach wokół niego żyją wszyscyRok 9177 (tysiąc lat w tę czy we w tę nie robi żadnej różnicy). Świat, a nawet wręcz wszechświat został zredukowany do jednego budynku, którym zawiaduje tyran o faszystowskich skłonnościach. Zamek zamieszkiwany jest również przez elity, duchowieństwo, przedstawicieli gwardii cywilnej i pseudo rząd. Na terenach wokół niego żyją wszyscy bezrobotni i głodujący ludzie wszechświata. Pewnego dnia ten stan rzeczy decyduje się zmienić prosty sprzedawca lemoniady José Maria (Roberto Álamo).

studio
Atresmedia Cine / El Terrat / Estela Films / Więcej...
tytuł oryg.
Tiempo después
inne tytuły
Jakiś czas później Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie sugerujcie sie oceną FW.

  kalifkol ocenił(a) film na 9

  Ocena 4.9 na dzień dzisiejszy powaliła mnie lecz rozumiem.Ten film jako jeden z nielicznych obnaża głupotę cywilizacji ludzkiej w sposób tak pokręcony ze aż cudowny.Film godny obejrzenia dla tych którym przypadły do gustu miedzy innymi "Jednopokojowe mieszkanie","Brazil& quot;,"Idiokracja".

 • Całkiem przyjemny, ale i straszny ...

  Sliwinski ocenił(a) film na 8

  ... ponieważ wszystko jest śmieszne, ale jednak oni ukazali prawdziwość obecnego świata.

 • Zabawne...

  Kubala_82

  ..bo film miał być chyba satyryczną krytyką kapitalizmu, a zamiast tego pokazuje komunizm w krzywym zwierciadle. Niekompetentny dyktator, bezsensowny militaryzm, młodzież zakładająca bojówki, zamiłowanie do idiotycznej poezji, ograniczenie konkurencji i wolnego rynku. Warto obejrzeć, pomimo lekkiego nadęcia ... więcej

  • Dzisiaj w Polsce mamy to na żywo a nie na filmie.

   Ami_656

   Co za durny kraj ta Polska.