PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33298}

Jazda

Jízda
7,1 3 606
ocen
7,1 10 1 3606
Jazda
powrót do forum filmu Jazda

Jak ci Czesi to robią? Naprawdę tego nie pojmuję. "Jazda" jest przecież filmem kompletnie o niczym. Praktycznie nic się w nim nie dzieje. Oglądamy parę dni z podróży bocznymi drogami dwójki przyjaciół, którzy po drodze spotykają młodą dziewczynę. Jadą, bawią się, wygłupiają, czasem uprawiają niezbyt bezpieczne gierki. I tyle. Szczątkowa fabuła, bohaterowie też jacyś tacy niedookreślenie, a jednak wszystko to układa się w bardzo satysfakcjonujący seans. Lekkie i przyjemne, z garścią ironii i szczyptą smutku, ogląda się znakomicie. Idealny deser dla każdego kinomana.

ocenił(a) film na 2
torne

Ja po tym idealnym deserze ciężko się rozchorowałam, a ja jako odtrutkę musiałam zafundować sobie "Tylko razem". :)

Diana

Zgadzam się o niczym a jednak dobry :)
Zdaje mi się że tym czynnikiem który tak przykuwa odbiorce jest ta beztroska którą doświadczają bohaterowie i , której tak bardzo my byśmy chcieli doświadczyć. Niewiem jak was ale mnie odrazu po tym filmie naszła ochote na przejażdżke do nikąd :)

spanky

Film bardzo przyjemny, bohaterowie spontaniczni, szczęśliwi i wolni.
A po obejrzeniu po raz któryś tam wielka ochota na podróż- jak wyżej spanky napisał-do nikąd:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones