PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 168 879
ocen
7,5 10 1 168879
5,1 12
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Piękne w tym filmie jest to, że jest taki realny….brak szczęśliwego zakończenia, ciągłe niezdecydowanie bohaterów na temat tego czy ich związek byłby poprawny…
Zabawny i wzruszający; nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 6
mrsXkot

"Dziękuję",że zdradziłaś mi rodzaj zakończenia. Na drugi raz pohamuj się..

p_i_u_2

To sie nie wchodzi na forum przed obejrzeniem filmu

ocenił(a) film na 6
mania19

A niby dlaczego? Czasem chcę poznać cudze opinie przed obejrzeniem filmu.

p_i_u_2

zeby potem nie marudzic?

p_i_u_2

choćby właśnie dlatego, ja owszem wchodzę, ale tylko po to, żeby zerknąć na ocenę, obsadę, twórców i poziom gustomierza, nic poza tym

ocenił(a) film na 6
p_i_u_2

Przecież to nie romans, a melodramat, więc z góry wiadomo, jak się film skończy....

ocenił(a) film na 7
mrsXkot

dzięki za spojler pało.

ocenił(a) film na 7
mrsXkot

Ja też muszę podziękować za piękny spoiler. Oby Cię poskręcało za to.

Stefan_z_cmentarza

może faktycznie za dużo powiedziałam, tak czy inaczej nie widzę powodu do tego by źle mi życzyć hahaha

mrsXkot

Daj spokoj, ich wina ze wlaza na forum przed obejrzeniem filmu, trzeba sie liczyc z tym ze na forum sa spoilery

ocenił(a) film na 5
mrsXkot

o spoilerach powinno się ostrzegać! albo zaznaczać jako spoiler

ocenił(a) film na 8
talka12

Ewentualnie nie czytać komentarzy przed seansem ;)

ocenił(a) film na 7
mrsXkot

Mnie to się wydaje że niektóre osobniki to czerpią jakąś perwersyjną przyjemność z wynajdowania postów nie oznaczonych spoilerem. Często przed seansem lubię zapoznać się z filmem tj. obsadą, ogólnym opisem, oceną społeczności filmwebu lecz nigdy nie przyszło mi do głowy, aby przed obejrzeniem filmu przeglądać posty na forum. Przecież to oczywiste że chcąc czy nie chcąc zdradzą one istotne elementy fabuły. Właściwie to nie masz za co przepraszać. Gdybyś napisała, że pod koniec bohaterka zginie tragicznie w wypadku to mogłoby to być nie fair a tak wyraziłaś ogólną ocenę odnośnie filmu. A to że jakiś pajac poczuł się zobowiązany aby nazwać Ciebie pałą i podziękować za spoiler to już jego problem.

ocenił(a) film na 7
MichCorleone

Dobrze napisane Mich - dziękuję!

ocenił(a) film na 7
Wyborca

Poza tym kto mógłby się spodziewać "braku szczęśliwego zakończenia" w melodramacie? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones