PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 003
oceny
7,5 10 1 169003
5,1 13
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

opis filmu

ocenił(a) film na 6

Proponuję zmienić opis filmu. Który jest błędny! Film pokazuje jedynie sytuację w jakiej znajdują się
bohaterowie tego samego dnia co roku, nie ma żadnego"ustalenia" spotykania się tego dnia. Opis
taki, jakby ktoś nie oglądał tego filmu. Sama po opisie spodziewałam się zupełnie innego filmu.

użytkownik usunięty
madzik8255

Chyba się zgodzę, bo sama się zastanawiałam dlaczego nie umówili się, że się będą tego dnia spotykać!

ocenił(a) film na 9

obejrzyjcie dokładnie film!

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Ja obejrzałam dokładnie, więc może mi wyjaśnisz gdzie to ustalili? Opis jest błędny moim zdaniem i tyle. Ale może jednak coś przeoczyłam , więc proszę o wyjaśnienie ;)

ocenił(a) film na 9
karolina922

to nie jest na samym początku, bowiem po jakimś czasie spotykają się po raz drugi i pada dialog... ja dawno to obejrzałem ale jak obejrzę ponownie dam znać.

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Obejrzałam drugie spotkanie jeszcze raz i nic takiego nie ma. Może mam jakąś inną wersję filmu :P ale w sumie to inni też to zauważyli, że nie składali sobie żadnej obietnicy że będą się spotykać 15 lipca

karolina922

No bo takich obietnic jak i samych spotkań zawsze tego dnia - nie było. Nieraz rozmawiali ze sobą tego dnia tylko przez telefon, a nieraz nie mieli w ten dzień żadnego kontaktu i są równolegle pokazane ich sytuacje.

ocenił(a) film na 4
madzik8255

Dokładnie. Tym bardziej, że nie widzieli się każdego 15. lipca.

ocenił(a) film na 6
madzik8255

Właśnie miałam zamiar napisać tutaj na forum o tym opisie filmu i natrafiłam na Twój post. Faktycznie ten opis jest zły. Myślałam, że może na końcu filmu (jak była ta scena z 1988 r.) będzie pokazane jak to niby ustalili, ale nic z tego. Zresztą i tak by to nie pasowało, bo nie spotykali się każdego tego dnia. Ogólnie spodziewałam się lepszego filmu po tej wysokiej średniej.

ocenił(a) film na 9
madzik8255

(uwaga spoiler!!!!)
Moim zdaniem 15 lipca pojawia się w nawiązaniu do daty śmierci i stąd ten jeden dzień zarówno wcześniej jak i później. A opisy niektórych filmów są naprawdę bez sensu. A przecież dystrybutor powinien chyba znać treść tego co pokazuje.
Film wspaniały!!!!

ocenił(a) film na 9
madzik8255

Opis filmu zdecydowanie wprowadza w błąd. Kilka razy jest wspomniane w filmie, że coś się wydarzyło między jednym a drugim rokiem. Data symboliczna 15 lipca ma pokazywać jak wyglada w tym czasie ich życie oraz ich wspólna relacja.

ocenił(a) film na 6
madzik8255

To dlaczego sama nie poprawisz opisu? Każdy użytkownik ma takie prawa.

ocenił(a) film na 6
givi

Bo trzeba znaleźć lepszy opis, podać do niego link, czekać miesiące lub lata na weryfikację, a na koniec zostaje utrącony bo nie spodobało się źródło lub coś innego.
Poza tym kiedy próbuję otworzyć zgłaszanie poprawki do zarysu fabuły, to pojawia się komunikat że strona nie została znaleziona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones