plakat filmu Jeden z naszych samolotów zaginął

Jeden z naszych samolotów zaginął

One of Our Aircraft Is Missing
6,4 36
ocen
6,4 10 1 36
88
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":121895,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jeden+z+naszych+samolot%C3%B3w+zagin%C4%85%C5%82-1942-121895/tv","text":"W TV"}]}
Jeden z naszych samolotów zaginął
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Druga wojna światowa. Podczas nocnego ataku bombowego na Stuttgart jeden z brytyjskich samolotów zostaje uszkodzony. Sześcioosobowej załodze nie udaje się dolecieć z powrotem do Anglii i musi wyskoczyć na spadochronach w okolicach jeziora Zuiderzee na terytorium okupowanej przez Niemców Holandii. Po wylądowaniu okazuje się, że jeden z lotników zaginął. Miejscowi początkowo podchodzą do Anglików nieufnie, mając wątpliwości czy są naprawdę tymi za kogo się podają.

Jeden z naszych samolotów zaginął zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.