PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103062}
7,1 17 952
oceny
7,1 10 1 17952
7,2 4
oceny krytyków
Jedenasta czternaście
powrót do forum filmu Jedenasta czternaście

Film jakich duzo. Za duoz wychodzi podobnych filmow tresciowo. Wciaz tylko wypadki, smierc, krew, pieniadze i sex, przeciez mozna krecic wartosciowsze filmy. Jednak film zostanie i mnie w pamieci, chociazby przez plyynne ulozenie wydarzen, jednak do jakiegos czasu wciaz niecierpliwilem sie do sie wydarzy, po czym ogladalem i juz moglem sie domyslac, co bylo dla mnie meczące.

Nikt nie powinien zasnac nad filmem. Fabuła jest dosc skomplikowana. Zwyklemu widzowi moze przyjsc z trudem polaczyc fakty, ale mozna miec niezle kino.

"Dzien proby" film o gliniarzach, wciaz filmy tylko o gliniarzach, ale jednak stworzony perfekcyjnie, mozna by i ten film zrealizowac o jezykowe niebo lepsze.

ocenił(a) film na 1
jalop

"Fabuła jest dosc skomplikowana" - nie zgodzę się. Według mnie fabuła tego filmu została wymyślona w 30 minut na posiedzeniu w ubikacji.

ocenił(a) film na 8
ekstro

zgadzam sie, nic skomplikowanego w fabule nie było, "klejenie" watków same sie nasuwalo na mysl

ocenił(a) film na 10
jalop

No tak fabuła nie była skomplikowana i właśnie to nużyło już w połowie filmu- ta przewidywalność, ale mimo to nie żałuję, że widziałam ten film...ma w sobie coś;)

użytkownik usunięty
lamia

Fabuła była wręć banalna, prostota tego filmu pokonala mnie. Degustacja. 11:14 - "żałuję że cię..."...widziałam ;) Ewelina Flinta

użytkownik usunięty
lamia

Fabuła była wręć banalna, prostota tego filmu pokonala mnie. Degustacja. 11:14 - "żałuję że cię..."...widziałam ;) Ewelina Flinta

ocenił(a) film na 8

Film całkiem niezły, oczywiście moim skromnym zdaniem. Szkoda tylko ze nie rozwinięto wątku tych kolesi którzy potrącili dziewczyne.

ORI_2

"można sie i pośmiać i uśmiechnąć" tak mi odopwiedziała pani pracująca w kinie na moje pytanie jakiego rodzaju jest film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones