PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216514}

Jedna miłość

One Love
6,3 351
ocen
6,3 10 1 351
Jedna miłość
powrót do forum filmu Jedna miłość

Kiepski

ocenił(a) film na 7

Nastawiłam się na coś rewelacyjnego z uwagi na moje zainteresowanie rastą, Bobem itp. Ale niestety rozczarowałam się troche. Film był troche nudnawy, cała historia banalna. Nie wiem czemu spodobała mi się tylko wizja kościoła katolickiego. Nic pozatym.

anka99111

zainteresowanie rastą, Bobem itp... - ceść mam seść lat i lubie samochody. Mniej więcej w podobnym tonie. Nawiasem mówiąc z kościołem katolickim nic wspólnego to nie miało. Baptyzm - mówi Ci to coś ? ;)

ocenił(a) film na 9
ad4m

Mi osobiście się ten film podoba.Nie przypuszczałam,że to kiedykolwiek powiem,ale fajna muzyka.A posiadanie zainteresowań,cóż...choćby było to kolekcjonowanie znaczków lepiej mieć jakieś zainteresowania niż siedzieć na ławce z kolejnym piwem w ręce i narzekać na to jaki ten świat jest okropny i jaki ja jestem biedny.To jest dopiero dziecinada. ;)

rrr_Angel

tzn. to aluzja jakaś do mnie była? ;> że zainteresowań brak? mam wiele, nawet po części takie jak twórca tematu: interesuje się rastą i bobem ;) tylko mam pewne wątpliwości co do tych zainteresowań anka99111. nie zmienia to wszystko faktu, że uwielbiam siedzieć na ławce z kolejnym piwem w ręku, ale wtedy nie narzekam, bo odpoczywam. Pozdrawiam. ;-)

ad4m

A na czym polega zainteresowanie "rastą i Bobem"? Że niby co, jara się jointy i słucha reggae? Boskie zainteresowanie!

francis

nie wiem co autorka tematu miała na myśli pisząc "rastą i Bobem". Jeżeli dobrze pamiętam (1,5 roku temu to było), to stwierdzenie to bardzo mi się spodobało ze względu na cudowną jego infantylność. Dlatego postanowiłem go użyć w dość ironiczny sposób ;-)
Na czym polega? Zainteresowanie historią Jamajki, wierzeniami rastafarian, życiorysem Marleya chociażby. Tak samo jak ktoś może interesować się kulturą i historią Japonii - nie znaczy że non stop pije sake i biega z mieczem samurajskim po osiedlu!! Wyobraźni trochę...

jak czytam takie boskie komentarze to reaguje podobnie jak Patrick Stewart na twoim awatarze.

ocenił(a) film na 8
ad4m

kolego, baptyzm nie ma z tym filmem nic wspólnego. Sam jestem baptystą, więc wiem. Nawet jeśli nie ma się wiedzy na temat tego, co w którym kościele się dzieje wystarczy przeczytać co było na ich samochodzie 'pentecostal' czyli na polski 'zielonoświątkowcy' :P

anka99111

Jakby mnie nawracała Cherine Anderson, też podobałaby mi się wizja kościoła ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones