PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179985}

Jedna noc z królem

One Night with the King
6,4 2 759
ocen
6,4 10 1 2759
Jedna noc z królem
powrót do forum filmu Jedna noc z królem

Bardzo napaliłem sie na ten film.Zazwyczaj tak mam gdy film jest historyczny z cieżkim budżetem.Oprócz scenografii to w filmie nie ma niczego....przekłamania historyczne ,jak kto ciekawy może sobie posłuchać historii z tej drugiej perskiej strony , no lipa lipa stzraszna lipa .Postać Kserkksesa to chodząca sprzeczność BOŻE to sie kupy nie tzrymało...nic dosłownie nic nie znalazłem w filmie co by chociaż zacheciło mnie ,zebym obejrzał sobie CHOĆ jedna scenke jeszcze raz .. główna bohaterka ----szkoda gadać , i jeszcze wieczne wszechobecne problemy Żydów ich relligi albo ideologii w sumie to to samo.Nawet mnie nie wnerwiajcie ten film to kupa G .. komu miała służyć...ahh

TCJ

Również jak ty byłem napalony na ten film, tym bardziej że kręcą mnie takie klimaty. Jednakże za sprawą twego komentarzu, który uważam za jak najbardziej wiarygodny nie dotknę tego filmu nawet kijem z 2 metrów...Po co sobie nerwy psuć. A jestem uczulony na to jak z historii ludzie sobie robią jaja jak i również te wszystkie nasze "super" produkcje kaleczą naszą Polską literaturę.

asura1

Mój BOŻE dzięki ci panie .. chociaż Ciebie uratowałem nawet nie wiesz jak sie ciesze..normalnie psodziewałem się , że będą wpisy obronne i będę musiał bluzgac tych idiotów , którym FILM sie podobał...jednak okazało sie to niemożliwe
SAM widzisz nikt go nawet nie broni
Tutaj nic sie nie trzymało kupy... SPRZECZNOŚC goniła sprzeczność a tandeta TANDETĘ nie wiem jakim cudem takie cos dostaję kase...
nawiasem dawaj na The king Maker taki tajlandzki dzisiaj obejrzałem (podobna tandtea tylko .. a moze i tu i tam zmarnowano scenariusz choć wygląda bardziej na to ze scenariusza niebyło) ciekawe że tu i tam występuje ten sam aktor ten gruby z brodą o ten John Rhys-Davies
co on miesza i robi takie gnioty <LOL>

ocenił(a) film na 4
TCJ

"...i będę musiał bluzgac tych idiotów , którym FILM sie podobał..."

Heh. Czyli twoim zdaniem, jeżeli komuś się ten film spodobał to od razu jest idiotą? Tak?
Widze, iż jeszcze nie zrozumiałeś, że nie wszystkim musi się podobać to co tobie i nie wszyscy muszą lubić to samo co ty... zauważ, że każdy ma inny gust. Rozumiem, że ten film ci się nie spodobal i chciałeś wyazić swoje zdanie... ok, powiedziałes co chciałeś ale po co przy okazji obrażasz osoby które mają odmienne zdanie. Dorośnij... a dopiero potem wypowiadaj się na forum.

Z jednym się muszę zgodzić... ten film to strata czasu...

Raveena

A moim zdaniem film wcale nie jest taki najgorszy . Dobrze zagrane, muzyka świetna . Nie zwracałam zbytnio uwagi na to czy jest to szczegółowo oparte na opowieściach z biblii. Większość filmów ma jeszcze coś dopisanego od reżysera i nie jest dokładnie tak pokazane jak możemy sobie wyobrazić czytając Biblie .
Moim zdaniem film jest naprawdę dobry i mam ochotę jeszcze raz go obejrzeć . Tym bardziej ,że król Ksarkses był sexowny x DDD ;d;d .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones