PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719307}

Jeeg Robot

Lo chiamavano Jeeg Robot
6,0 1 448
ocen
6,0 10 1 1448
Jeeg Robot
powrót do forum filmu Jeeg Robot

6/10

ocenił(a) film na 6

Naprawdę niezła bajeczka... może fabuła nie powala pomysłowością ale ogląda się całkiem przyjemnie... Na nudę, dla rozrywki i oglądać z przymrużeniem oka... 6/10 !

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Fabula i humor pasuje do marvelowskich bohaterow ;) a ze wlosi zrobili taki film i zapewne bez takich funduszy to dodatkowy plus.

ocenił(a) film na 1
BROWAR_2

Dla mnie to jedna wielka bzdura Złodziej a raczej złodziejaszek który utrzymuje się z to co uda mu się ukraść .Śpi za puszczonej norze jest pesymistą ale co się dziwić jak otacza go wkoło brud .Dzięki przypadkowi dostaje szanse na zmianę swego życia .,ale nie za bardzo korzysta chyba nie wierzy w tą że jeszcze może być kimś Sąsiadka która żyje w swoim światem wierzy w jakąś bitwę miedzy dobrem a złem starcie superbohaterów na Włoskiej Ziemi Włosi chcieli zrobić swój film o superbohaterze wiadomo mieli mniej pieniędzy wiec zrobienia widowiska jakiego znamy amerykański filmów nie wchodziło w grę Dlatego było trzeba w inną stronę bardziej bardziej skupić na dobrej fabule a sceny akcji miały dać aut filmowi .Jednak po mojemu z tej opcji też nie skorzystano

kinoman1985

'''Dla mnie to jedna wielka bzdura Złodziej a raczej złodziejaszek który utrzymuje się z to co uda mu się ukraść .''- Rzeczywiste wielka bzdura, a z czego innego utrzymuje się złodziej :)

reptile2006

no i najważniejsze, że zakończyła się amerykańskim hapyendem. Liczę na następną część, gdy facet w kolorowej czapce będzie rządził:)

ocenił(a) film na 6
reptile2006

dołączam - 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones