Film

1985 57 min.
6,0 198
ocen
6,0 10 1 198
63
chce zobaczyć
{"id":"6575","linkUrl":"/film/Jesieni%C4%85+o+szcz%C4%99%C5%9Bciu-1985-6575","alt":"Jesienią o szczęściu"}
Akcja filmu toczy się jesienią w małej, opustoszałej, nadmorskiej miejscowości. Przebywa tu na rekonwalescencji Jan -... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Akcja filmu toczy się jesienią w małej, opustoszałej, nadmorskiej miejscowości. Przebywa tu na rekonwalescencji Jan - mężczyzna w średnim wieku, z zawodu reżyser filmowy. Poddaje sie zabiegom akupunktury, rozmyśla na temat filmu, który niebawem ma realizować. Pewnego dnia jego uwagę przyciąga Anna - młoda i piękna kobieta, odbywającaAkcja filmu toczy się jesienią w małej, opustoszałej, nadmorskiej miejscowości. Przebywa tu na rekonwalescencji Jan - mężczyzna w średnim wieku, z zawodu reżyser filmowy. Poddaje sie zabiegom akupunktury, rozmyśla na temat filmu, który niebawem ma realizować. Pewnego dnia jego uwagę przyciąga Anna - młoda i piękna kobieta, odbywająca samotne spacery brzegiem morza. Jednostajne, uregulowane życie Jana chłopca wychowują dziadkowie. Relacje między ojcem i synem nie są najlepsze. Widują się rzadko. Chłopiec jest niemal pewien, że rodzic go nie kocha. W tym mniemaniu utrzymują go liczne konflikty, która Jan nie zawsze potrafi załagodzić. Przypadek sprawia, że Bartek zbliża się do Anny.

studio
Studio Filmowe Oko
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Rekonstrukcja cyfrowa

  Marek_Janusz_748 ocenił(a) film na 7

  Wspaniała - jak zwykle rola Romana Wilhelmiego. Podobno TVP poddaje ten film rekonstrukcji. Nie mogę się doczekać

 • kolejny

  menshikov ocenił(a) film na 5

  film o tym, że miłość nie zna wieku i może się zdarzyć każdemu, nawet w najbardziej nieoczekiwanym momencie. A tu amorkiem jest synek głównego bohatera. Zakończenie klasyczne.

 • Nareszcie

  szuwarcia

  dowiedziałam się, w jakim filmie po raz pierwszy widziałam Romana Wilheliego. Chciałabym to zobaczyc jeszcze raz.

  2
  • Film bardzo kameralny,ciepły

   thanau ocenił(a) film na 7

   Film nastrojowy,kameralny,piękne plenery.Można się na nim wyciszyć i podumać o tym czymjest miłość,jaki jest sens życia człowieka.

   1
   • To jest film o ...

    acmand ocenił(a) film na 2

    dręczeniu żółwia przez tego nieznośnego bachora :)

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.