PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 907
ocen
7,5 10 1 482907
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

...

ocenił(a) film na 5

Oglądałam ten film około 2 miesięcy temu, lecz muszę stwierdzić "Ni to ładu, ni to składu". Nie
czytałam książki(nie wiedziałam, że jest) więc albo nie rozumiem skąd główny bohater wyciągał
prąd na tym odludziu albo w filmie jest totalny brak logiki i straszne niedociągnięcia. Bez urazy tych
użytkowników, którym ten film się podobał ale dziwi mnie tak wysokie miejsce w rankingu.
Zarażone zombie, błędy w filmie, obrzydliwe sceny... Prawdą jest, że miejscami wciągał
jednakże... jakoś nie do końca. Ogólnie powiew nudy. Czajenie się na zarażonych ludzi przez
ponad godzinę oglądania, ostatnie 5 minut trochę akcji w postaci ratowania tej kobiety i jej
dziecka ... Osobiście nie polecam lecz cóż... ważne , iż niektórym się podobał...

kamkaa1

Jeśli chodzi o prąd to w książce jest napisane o tym że bierze go z generatora. Jest nawet opisany moment w którym te zombie nie zniszczyły go tylko dlatego, że nie wiedziały o tym jak ważny jest dla niego.. Czytałem książkę dopiero po obejrzeniu filmu i ona dopełniła mi jego obraz mimo ,że nawet bez jej przeczytania film i tak bardzo mi się podobał. Myślę że jakbyś przeczytała to może byś zmieniła swoją opinie.

ocenił(a) film na 5
Darkreaper

Rozumiem. Czytając wypowiedzi, słyszałam że film w porównaniu z książką jest bardzo słaby... Nie ma tak naprawdę co porównywać. Myślałam o tym aby przeczytać książkę ale film tak mnie zniechęcił, że nie wiem czy dam dam radę się przemóc.

kamkaa1

Uważam że warto żebyś spróbowała bo może miło się zaskoczysz dzięki temu że nie oczekujesz zbyt wiele ;)

ocenił(a) film na 6
kamkaa1

zgadzam się w stu procentach. nie rozumiem fenomenu tego filmu, a podczas oglądanie widziałem same braki spójności. co prawda nie był nudny jak niektóre inne produkcje, ale po prostu jak dla mnie jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones