PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 483 071
ocen
7,5 10 1 483071
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

2/10 

ocenił(a) film na 2

Ogólnie nuda i słaby klimat. Jeśli w Nowym Jorku przeżył tylko 1 facet to z tego można zrobić dużo ciekawszą fabułę a tu mieliśmy tylko nudnego Willa Smitha, który gadał z manekinami i siedział w domu. Dopiero pod koniec filmu wreszcie coś zaczyna się dziać, ale gdy akcja się rozkręca to i film się kończy. Stwory to też dziwaczne niewiadomoco - wyglądały jak jacyś kosmici, ale ni to wampiry, ni to zombie. Nie tego oczekiwałem.
Aha, no i po co jeszcze ten głupi Shrek i wplątana muzyka Boba Marleya? Żenujące.
Oceniam surowo na 2/10. Nie polecam nikomu, choć fani dzisiejszego, dennego kina lubią taki syf.
Ostatnio oglądałem niskobudżetową wersję filmu na podstawie chyba tej samej książki. Mówię o filmie "I am Omega", też z 2007 - i był duuuużo lepszy i bardziej wciągający od "I am legend"

ocenił(a) film na 7
Axel

No to została ci jeszcze wersja z lat 70 z Chestonem. 2/10 to za surowa ocena. Shrek jest na chwilę i muzyka Marleya też na chwilę, nie wiem, czemu wydziwiasz.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Sorry, Hestonem*

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

bo lubi

ocenił(a) film na 5
Axel

ocena za surowa, ale dla mnie ten film też był słaby. stworzony dla dzieciaków oglądających disney chanel. a tak naprawdę to fajny był klimat na początku filmu. jak jeździł furą i polował. potem już był tak drażniący, a te zombie to parodia. końcówka dopełniła reszty tekstem "jestem legendą". Dżisas to było tak pretensjonalne, gryzące nie wiem jak to ująć i naiwne że nie mogłem powstrzymać się od uśmiechu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
HRA

Mogę być amebą, ale to ty jesteś pantofelkiem kina młodzieżowego(:)) , doceniając schematyczne i nawine flmy z kat. PG 13

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
HRA

obciachowy i upośledzony to za dużo powiedziane, raczej słaby, fanem nie jestem ale oglądam aby wyrobić sobie opinię na temat popularnego filmu. Poza tym jakość wypowiedzi dostosowują do ataku ze strony danej osoby ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones