PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 483 024
oceny
7,5 10 1 483024
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Znalazłem na YouTube 2-gi trailer do filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=Pc8r3ELwqpw

niestety wygląda to gożej niż się spodziewałem - biegający pokrwawieni goście z czerwonymi oczami i bez rąk :/.

Co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 8
holcer

Myślę, że nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca... :)

ocenił(a) film na 8
holcer

BTW - na końcu jest napisane, że ten teaser to zgrzewka scenek z różnych filmów o - podobnej do "I Am Legend" - tematyce... więc co tu komentować? ;)

ocenił(a) film na 8
holcer

I na koniec: http://www.youtube.com/watch?v=kK7YCAHSY7E&NR=1
Tu masz trailer z prawdziwego zdarzenia.

ocenił(a) film na 8
NYPD

DZięki, ale ten sam trailer jest na filmwebie :). Co do tej mojej pierwszej wypowiedzi, to całe szczęście - rzeczywiście nie zauwazyłem wczęniej tych napisaów, gdyż zaszokowało mnie to, że przyjdzie mi znów oglądać stdo ludzi z czerwonymi oczami, do tego wszyscy kuleją i mają głowy przechylone na bok :P (a co drugi ręce do przodu). W takim razie mam nadzieję, że ten "problem" ukazania ludzkich mutacji ukażą bardziej "tajemniczo" :). Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie

holcer

Bardzo spodobało mi się wymarłe miasto. Niesamowite wrażenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Reżyser taki sobie, ale chyba będzie komercyjny przebój. Will Smith to gwarantuje.

ocenił(a) film na 8
La_Pier

Mi najbardziej podobała się "gra w golfa" i spacer z owczarkiem niemieckim... :)

ocenił(a) film na 8
NYPD

Will Smith mi szczerze mówiąc do tej roli nie pasuje :/. Za bardzo z niego taki macho. Pasował by mi chyba bardziej Costner, albo np Norton.

ocenił(a) film na 8
holcer

Nie wiem jak Costner, ale Norton to by chyba tam nie przezyl tyle ;)

ocenił(a) film na 8
cyp

No trochu z niego "chudzina" ;).

holcer

"Chudzina" nie chudzina w FC mordę lał :P A czy ja wiem, czy ze Smitha taki macho? Nie do końca bym się zgodził... Ale to tylko moje zdanie ;)

ocenił(a) film na 8
Vitt

No właśnie! A w American History X wclale na chudego nie wygladal i calkiem niezle machal sztanga ;)

ocenił(a) film na 8
luqss

W American History X Will Smith nie grał

ocenił(a) film na 7
holcer

Czy to na pewno zombiaki z tego filmu - bo gdzieś już to widziałem, poza tym u gry pisze fanmade czyli "fanowska robota" - to nie muszą być sceny z filmu

ocenił(a) film na 10
Madt

bo nie są :P są to sceny z zupełnie nnych filmów nie które sam ja kojarze a co do filmu to bedzie wypas i już.. :D

ocenił(a) film na 10
westuaragorn

Wyraźnie widać sceny z filmu "28 dni później", "Świt żywych trupów" (remake) oraz "Ja, robot"...

ocenił(a) film na 8
Lord_10

Wiem - są nawet w napisach wymienione te filmy - sprostowanie i wyjaśnienie jest napisane już pare postów wyżej, więc CZYTAJCIE. Bo tak, to każdy wchodzący na ten topic bedzie dopisywał, że to nie sceny z tego filmu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
holcer

właśnie się zastanawiałem czy ktoś poruszył wątek filmu "28 dni później". Sam w mieście, zero ludzi, wirus, pistolet to podstawowa mieszanka filmów o zombi :) tylko że tu Will bedzie chyba naprawde sam z mieście :]

Mozna by zaczać bardzo ciekawy temat pod tym filmem: co byś zrobił(a) gdybyś został(a) sama na ziemi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones