PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 483 017
ocen
7,5 10 1 483017
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

Taka prawda i oczywiście utwór z I Am Legend również posiadam w swojej kolekcji to nie jest żadna przeróbka Lux Aeterna ani nic podobnego. To ten utwór:
Music Junkies - Fatal Fantasy
Oto link:
http://rapidshare.com/files/48298099/Music_Junkies_-_Fatal_Fantasy.mp3.html

Posiadam prawie wszystkie audio z każdego wychodzącego zwiastunu. Nie zapomnijcie podziękować; p Zapraszam na swój profil. Pozdrawiam.

ultimate

To ja bede pierwszy dzieki za ta muzyczke

Dario85

Nie ma sprawy, zapraszam do siebie ;) Bo na razie nie mam zbyt wielu odwiedzających.

ocenił(a) film na 7
ultimate

ej a ten utwór z trailera to nie jest przypadkiem zmiksowane Requiem for Dream ze ścieżki dźwiękowej Władcy Pierścieni...

Madt

Przecież Ci pisze, że nie. I nawet uploadowałem tutaj orginalny utwór. Poprostu podobnie brzmi...

ultimate

Hmm, jak takiś twardy...:)

Szukam kawałka z ostatnich 40 sekund trailera "Piratów z Karaibów 2" czyli po tym jak Davy Jones krzyczy, plując: Jack Sparrow...

Szukam już długo i nic, więc wyzwanie dla Ciebie.

Peace.

Glucik

Widzę jednak, że trafiłem w ten 0,01% :)

Glucik

Myślisz, że będę tu zaglądał? Mam dział na swoim blogu do tego typu spraw. Podaj link do zwiastunu i sekundę a Ci powiem z czego składa się zwiastun. Mój blog otwarty jeśli nadal jesteś zainteresowany wpisz się w temacie do tego przeznaczonym. Zapraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones