PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486005}

Jestem miłością

Io sono l'amore
6,8 15 155
ocen
6,8 10 1 15155
6,2 16
ocen krytyków
Jestem miłością
powrót do forum filmu Jestem miłością

Jest piękna w tym filmie :) widziałam kilka filmów z jej udziałem, jednak w tym zachwyca :)

ocenił(a) film na 9
mrowa_5

Aż trudno uwierzyć, że Tilda może mieć w sobie tak wiele zmysłowego uroku, delikatności powabu i kobiecości.

ocenił(a) film na 7
Didi69

Sorry, nie dostrzegłem tego co wy. Choć przyznam, że w tym filmie wyglądała najmniej męsko.

ocenił(a) film na 5
mrowa_5

Do połowy filmu rzeczywiście wygląda ładnie, jak na siebie. w drugiej części kiedy odkrywa szczęście, niestety traci na urodzie. Ale to prawda, mniej męsko niż zwykle ;)

ocenił(a) film na 8
mrowa_5

Nie uroda świadczy o jej świetnym aktorstwie, która jest dosyć "specyficzna" i raczej daleko jej do Evy Mendes, która aż kipi sexapilem. Meryl Streep również nie grzeszy swoją urodą a jej aktorstwo jest z najwyższej półki. Jak to mówią "nie wszystkich Bozia obdarzyła po równo". Jak to często w życiu bywa rzadko uroda jest odzwierciedleniem naszych talentów i naszej mądrości.

HITCHC0CK

Ewa Mendes rzeczywiscie kipi sexem i niczym wiecej. to jak porownanie RR z Ferrari. :)

ocenił(a) film na 6
mrowa_5

a mnie strasznie postać tildy irytuje. jakaś nienaturalna. plus nie spostrzegłam żadnych starań z jej strony żeby ratować małżeństwo. jest przedstawiona jako ofiara nieczułego męża a czy sama coś daje od siebie? odnajduje szczescie w ramionach mlodszego. na jak długo?

ocenił(a) film na 7
mrowa_5

Moim zdaniem Tilda ma niespotykaną i intrygującą urodę jako człowiek, ale nie jako kobieta. Jest jednocześnie zjawiskowo piękna, jak i kompletnie aseksualna. Właśnie to czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones