PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486005}

Jestem miłością

Io sono l'amore
6,8 15 155
ocen
6,8 10 1 15155
6,2 16
ocen krytyków
Jestem miłością
powrót do forum filmu Jestem miłością

Wspaniały

ocenił(a) film na 10

Ten film to uczta dla oczu i duszy.

mantri

faktycznie są tutaj sceny, które można przewijać i oglądać po kilka razy, jak moment, gdy Emma schodzi po schodach do kuchni (obecny w trailerze) lub obiad w restauracji. Napotkałam się nawet na stwierdzenie, że 'najlepszy orgazm, jaki będziesz oglądać w tym roku, to ten podczas jedzenia krewetek przez Emmę'.

więcej o moich wrażeniach, bez spojlerów -> http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/04/jestem-mioscia-2009.html

ocenił(a) film na 1
kajfilka

Zgoda za zaznaczeniem, że w tym filmie emocje nie istnieją. Przypomina kawałek drewna. Nie ma w nim odrobiny życia, a taka historia powinna nim pulsować.

mantri

Rzeczywiście ten film oszałamia bogactwem obrazów, aktorstwa i muzyki. Wszystko w nim jest na najwyższym artystycznym poziomie. Rola Emmy to po prostu arcydzieło wyrażania emocji i najgłębszych uczuć. 10/10 z serduszkiem!

ocenił(a) film na 9
mantri

Zgadzam się ale za arcydzieło to ja tego filmu nie uważam ale, że rewelacyjny jest to przyznaję - 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones