PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 270
ocen
7,2 10 1 86270
7,2 31
ocen krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą
ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Przynajmniej nie Karolak... Mniejsze zło. :) A tak na poważnie - według mnie dostał dobrą rolę, wywiązał się z niej jak należy i tylko to się liczy. Bo czort z tym, że za nim nie przepadam, trzeba być obiektywnym.

ocenił(a) film na 7
Asianas_2

Może i facet jest dobrym aktorem ale ja tego nie widzę bo oglądając z nim film mam przed oczami jakąś postać z kreskówki,reklamę banku i wiele innych. To przykład na to jak można obrzydzić swoją facjatę występując dosłownie wszędzie. Wychodzi mi bokiem i unikam filmów z nim

Asianas_2

Adamczyk jest bardzo dobrym aktorem, może i za często gra, ale skoro to mu wychodzi.....
Świetny w radio, potrafi grać też głosem, a to już świadczy o sporym talencie.

ocenił(a) film na 9
Myszkin_filmweb

jak dla mnie tutaj spisal sie najslabiej z glownej obsady

Asianas_2

Haha, zadałem sobie to samo pytanie gdy tylko zobaczyłem obsade :D

Asianas_2

Haha, też tak zareagowałam ale o dziwo nawet pasował i nie irytował :)

ocenił(a) film na 7
Asianas_2

Adamczyk akurat zagrał najlepiej. Wręcz przeciwnie Jakubik.

ocenił(a) film na 4
Asianas_2

Można to samo pytanie zadać: dlaczego Adamczyk, Kulesza, czy Jakubik (którego ostatnimi czasy naprawdę mam dość). Wypadli słabo i mało przekonywająco, w przeciwieństwie do mniej znanych aktorów. Strzałem w dziesiątkę jest Haniszewski (i Staniec w niewielkiej rólce). Dzięki niemu ten film nabiera jako takiej wiarygodności pod względem charakterologicznym.

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Dostał wolne w eurobanku :-)) :-))

Asianas_2

Nie jestem fanką Adamczyka, ale rola w tym filmie to jedna z jego najlepszych w karierze. Trzeba mu to przyznać. To najlepsza rola w tym filmie.

Asianas_2

Adamczyk wyjdzie ci bokiem

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Ło matko, papieża obrażajo :(

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

mam wrażenie, że juz sie pisze o tym Adamczyku dla zasady. ja uważam, że to bardzo dobry aktor, ale może się nie znam.

Asianas_2

Akurat w tym filmie nie czułam Adamczyka - dla mnie był K8a Olkiem - takim ruskim Olkiem i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones