PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37066}
7,2 4 548
ocen
7,2 10 1 4548
7,4 7
ocen krytyków
Jestem zły
powrót do forum filmu Jestem zły

Według mnie dzieciaki w tym filmie naprawdę mają w sobie dużo dobra i wewnętrznej mądrości, jest to szczególnie widoczne w ostatnich minutach, kiedy opowiadają, trochę się odkrywają. Widać, że chcą do czegoś dojść, coś osiągnąć, wyjść poza te brudne i zaśmiecone mury. Czy to im się uda (albo udało, bo film ma już naście lat) zależy w dużej mierze od ludzi, na których trafili w swoim życiu oraz od własnej determinacji w dążeniu do postawionych celów. Ciężko się ogląda, ale dzięki temu obrazowi rysuje nam się wizerunek innego świata, do którego tylko nieliczni mają dostęp. Jak dla mnie jest to bardzo dobry dokument, ukazujący problem od podszewki. Sądzę, iż warto obejrzeć i nie krytykować za słownictwo, zachowania, bo te dzieciaki wychowały się właśnie tak i znają tylko to. Właśnie przez to film jest autentyczny i naturalny. Polecam!

jarek0991

Zacząłem tą dyskusje tylko dlatego bo jawnie da się zauważyć twoje skłonności psychopatyczne. Złodziej lub inny miły klient idzie do sklepu z zamiarem kradzieży i ten cel mu przyświeca, a tobie od początku przyświeca cel zabójstwa, okaleczania. Gdy na sali rozpraw toczy się sprawa o zabójstwo pierwszorzędną rzeczą są intencje sprawcy, jeśli komuś od początku przyświecały takie zamiary jak tobie jeszcze zanim popełnił zbrodnię sąd wymierza mu wyrok najwyższy - 25 lat lub dożywocie. Jesteś w stanie odpowiedzieć dlaczego? Bo zbrodnia jak i każde przestępstwo rodzi się z myśli.
Dziękuje, nie pozdrawiam. Lew Rywin.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Zbrodnia się rodzi z takiej patologii jak ty, która pochwala patolę różnego rodzaju i głaszcze ją po główce. I przez takich jak ty żyjemy z chorych czasach, bo w normalnym świecie taki Stefan W te 5 czy 6 lat temu by dostał za napadanie na banki i terroryzowanie ludzi karę śmierci albo więzienie dożywotnie gdzie by musiał w kamieniołomach zarabiać na przeżycie albo kilka lat więzienia i taki oklep, ze by do końca życia zapamiętał. No ale sa czasy dysleksji, adhd i wszystkich innych dysfunkcji gdzie z człowieka myślącego się robi debila, który jest skazany na swoje dysfunkcje = jest usprawiedliwiony w oczach swoich i świata ze swojej głupoty. No i taka patola uważa przez takich lewaków jak ty, że ma jakiekolwiek prawa. I sobie bohater Stefan po tym jak napadł na 4 banki wymyslił, że ma prawa, że go PO torturowało itd. Gdyby wiedział, ze po tak drastycznym łamaniu prawa jest odpadem ludzkim to by się nie mścił za to, ze był w więzieniu. No ale przez takich jak ty tacy jak on myślą, ze są nietykalni. On może kraść itd ale dalej jest wielki pan z pełnią praw obywatelskich. Przez takich jak wy - on czub, ty obrońca czubów - człowiek musi się w sumie modlić aby w życiu nie trafił na bandytę. Bo bandyta jest panem sytuacji. To on ma broń, to on może mieć nawet pistolet, to on może atakować. Ty nie możesz mieć broni bo przecież to takie niedorzeczne w dzisiejszych czasach, ty nie możesz się nawet za bardzo obronić, bo jak mu zrobisz krzywdę w obronie własnej to z automatu jesteś przestepcą, nawet musisz się modlić żeby do domu ci jakiś czub nie wszedł z nożem bo jak mu zrobisz krzywdę bo chcesz np bronić swojej kobiety czy dzieci to też się stajesz przestępcą. Także pogratulować po raz kolejny takim idiotom jak ty, którzy myślą, że śmieć, morderca i złodziej powinien mieć jakieś wielkie prawa w tym świecie.

jarek0991

Ja nie jestem idiotą i nie chce nikogo zabijać ani tym bardziej barbarzyńsko okaleczać.
PS współczesne statystyki pokazują że tylko odsetek zawodowych przestępców i recydywistów popełnia zbrodnie.
To już nie te czasy.
Dzisiejsi zabójcy w Polsce to ludzie ze stabilną sytuacją zawodową, pracujący, często wykształceni. Nie wydaje ci się dziwne że wpasowujesz się w te statystyki? Bo dla mnie to nie jest dziwne. Szybciej ty byś kogoś zabił niż jakiś złodziej.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Bardzo smieszne. Co ty się w psychologa bawisz? Psychol to nie ot samo co psycholog więc trochę ci nie wyszło

jarek0991

Jeśli ktoś ci wejdzie do domu z zamiarem napadu i go w obronie własnej zabijesz to będziesz sądzony z całkowicie innego paragrafu który uwzględnia również uniewinnienie, więc po co się plujesz skoro nie znasz znajomości kodeksu karnego?

ocenił(a) film na 8
platifubu

Nie każdy tak jak ty się zna na wszystkim. Przykro mi

jarek0991

Ostatnio w biedronce dwie nastolatki ukradły parę czekoladek i jakieś kosmetyki. Ktoś kto chce im obciąć dłonie i usprawiedliwiać to bandytyzmem i patologią jest dla mnie i dla wielu, wielu innych najgorszym odpadem ludzkim. Idź powiedz swoje poglądy policjantom z prewencji to zaczną się interesować nie złodziejami ale tobą.

ocenił(a) film na 8
platifubu

To własnie przez was są takie zbrodnie, sa takie krętactwa, złodziejstwo. Bo mamy teraz jako świat takie możliwości, jest globalizacja, wszędzie dostępny internet itd że gdyby było jasne prawo, słone prawo, mocne kary to każdy by się milion razy zastanowił czy warto być po ciemnej stronie mocy, dzięki możliwościom jakie stworzyła obecna technika to od razu by szedł w świat przekaz, ze za złodziejstwo czy morderstwo się kończy tak i tak, i każdy czub by wiedział na co się piszę idąc z nożem na kogoś albo napadając na bank.

jarek0991

Ja bym nie miał czystego sumienia z takimi poglądami i intencjami jak ty. Co innego chcieć kraść i oszukiwać, co innego chcieć zabijać. A w USA wykonano setki wyroków chociażby na krześle i nie odstraszyło to zabójców. Niektórzy się nawet śmiali przed usmażeniem.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Setki na x lat. To jest dużo? Niby tam jest kara śmierci ale to jest śmieszne mimo wszystko. Ile jest przypadków, że ludzie katują psy, katują dzieci, żonę, zabijają, porywają ludzi, katują ich. Takie bestie zasługują na smierć. Byłoby takich wyroków śmierci naście tysięcy to by się zastanowił każdy czy warto. Czy warto domy okradać czyjeś i pajacować itd A kara śmierci dla najgorszego bydła to też jest taka kara tylko dla nielicznych, więc nie odstrasza.

jarek0991

Nie odstrasza bo się najwidoczniej jej nie boją. A skoro zostali skazani to musieli być zdrowi i poczytalni i zdawać sobie sprawę gdzie skończą, bo niepoczytalnych prawo amerykańskie zakazuje skazywać.

jarek0991

Żegnam.

jarek0991

I najważniejsze - resocjalizacja przynosi efekty. Ostatnio w lokalnej gazecie przeczytałem o kilku recydywistach którzy postanowili skończyć z przestępczością i przyjęli bierzmowanie. Bardzo pozytywnie wypowiadała się o nich służba więzienna i rodzina. Częste są również losy gangsterów którzy postanowili żyć uczciwie, zmienili się na lepsze. Niektórzy potrzebują doświadczyć co jest złe by wiedzieć co jest potem dobre.

jarek0991

I najciekawsze że nie masz pojęcia kim jestem bo może jestem z organów ścigania, a może jestem producentem tego filmu, a może jestem jedną z osób z tego filmu, a może nikim z nich.

jarek0991

W ogóle to jak nisko trzeba upaść i moralnie i psychicznie aby twierdzić że zapomnienie o kilku mieszkaniach w zeznaniu podatkowym to najgorsze przestępstwo zasługujące na śmierć? Jak możesz nazywać innych patologią skoro twoją inspiracją dla kodeksu karnego jest głębokie średniowiecze lub jakieś plemiona inków?
Podsumowując - głęboka psychopatia, niezdolność do logicznego myślenia, to co już pół roku temu pisałem - cechuje cię użytkowniku jarek0991 zwykły sadyzm i chęć zadawania bólu. Pobudki nie mają tu znaczenia, są tylko dla usprawiedliwienia twoich skłonności. Nie można pięknie mówić o uczciwości i o czynieniu dobra i być przy okazji barbarzyńcą. Tak robią jednostki niezrównoważone jak np fanatycy islamscy. Jestem ciekaw który prokurator albo zasłużony policjant lubi złodziei. To barbarzyństwo trzeba jednak mieć we krwi jak ty bo żaden funkcjonariusz na poziomie nie odważyłby się nawet takiego czegoś mówić. Koniec. Nie tłumacz się więcej, ciągle ta sama gadka, żadnych wniosków. Zupełnie jak najgorsze patusy - zero pokory i introspekcji dla swoich myśli.
Praca nie czyni cie ludzkim.

jarek0991

I jakim tępym umysłem trzeba być aby uważać że tylko ze złodziejstwa wychodzą zabójcy. Przecież twój przykład temu przeczy.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Co ty pieprzysz... co ty mi tu insynuujesz. Nie rób juz z siebie idioty i daj sobie spokoj z pisaniem tutaj.

jarek0991

To ty jesteś zabójcą prezydenta bo nie był w świetle prawa całkiem święty, a ty nie tolerujesz przestępstw i apeluje o prześwietlenie użytkownika jarek0991 z obawy przed zamachami na inne osoby z kręgów politycznych.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Bez kitu beret masz grubo sprany. Jesteś chorym psychicznie czlowiekiem, który wiadomo z jakich kręgów się wywodzi skoro potrafisz do mnie napisać "to ty jesteś zabójcą prezydenta...". Idź się lecz psycholu chory z nienawiści. I wiem, ze cię bardzo boli moje podejście do złodziejów bo sam masz brudne łapska. Także łajzo ciesz się, że mamy przyzwolenie na patologię w Polsce i możesz razem ze swoją patologią swobodnie działać.

jarek0991

Metaforycznie jesteś. Gdzie znajdujesz nienawiść w tym co napisałem? W obrażaniu ciebie? A po główce mam cię głaskać za łamanie prawa w postach sprzed kilku lat, głoszenie zbrodniczych praw i iluzji, tym bardziej że funkcjonujesz jako obywatel państwa polskiego które doświadczało zbrodni ludobójstwa i śmiesz używać słów "usypiać ludzi" i to w stosunku do polskich dzieci z filmu "Jestem zły"? Halo, coś tu jest nie tak, kilka osób też ci to powiedziało w komentarzach.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Mogę mieć zdanie jakie chcę. Może źle się czasami wyrażam i taki idiota jak ty później może sobie nadinterpretować i dochodzi do wniosku, że mi pasuje jak ktoś z nożem lata po ulicy i feruje wyroki ale jakbyś był bystry to byś zauważył, że nie lubię patologii, jestem za karą śmierci ale żeby to było normalnie przez prawo egzekwowane, zasądzone przez sąd i wykonane przez odpowiedni organ. I wolę takie podejście niż chwalenie patologii jak robisz to ty. A dzieci z filmu z tego co pamiętam to zwykła patologia, gdzie się chwali kilku jak to ludzi z telefonow okradają i jak biją ludzi. Także jak taką patologię tolerujesz to sobie toleruj. Nie każdy musi być taki jak ty ograniczony. Bo zaczyna się od głaskania po głowie patologii, później malych kar dla zlodziejów i innych ziezimieszków a kończy sie na tym, że cale życie glaskany po główce patol bije.zabija ludzi bo tak po prostu mu wyszlo.

jarek0991

Pasuje ci bo myśli serca nie oszukasz. A prawo złamałeś wielokrotnie i nie możesz mieć zdania jakiego chcesz gdy łamie ono prawo. Ty jesteś patologią która złamała tu polskie prawo propagując okaleczanie i ludobójstwo. Ja tu nigdzie prawa nie złamałem, wręcz przeciwnie opowiadanie się za resocjalizacją czyni mnie prawdziwym człowiekiem. Większość prokuratorów i policjantów też jest za karą śmierci i nie pochwala patologii, a daleko im do barbarzyństwa. Boli cię to że ktoś ci to wytknął?
Masz ochotę odciąć dłonie nastolatkom które ukradły czekoladki i kosmetyki w biedronce? I za to powinieneś przed sądem odpowiadać. I za głoszenie ekstremizmu który łamie obowiązujące polskie prawo. Więc gdzie tu twoja świętość i nieskalaność? Sam jesteś patologią.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Mam idioto ochotę na uczciwie prawo i uczciwe kary, a nie pobłażanie w sprawie amber gold złodziejom i ganianie dzieciaka bo ukradł cukierka w biedronce. A ty masz ochote na wsadzanie ludzi na dożywocie do więzienia? To sam jesteś barbarzyńcą pajacu. Ja tu ciągle mówię, że jestem za tym aby takie było prawo a ty mi tu pieprzysz, że bym chciał osobiście ludzi karac. Żałosny jesteś. Ale to jest ta nienawiść lewaka do człowieka, który ma inne zdanie, który trzeźwo patrzy na życie. Bo wy lubicie ułudę. A później z tej waszej ułudy się bierze Breivik i kilkadziesiąt zabitych osób a w nagrodę Breivik ma 21 lat więzienia i gra sobie na PS4. Super resocjalizacja. Przez takich jak ty następuje upadek człowieka gdzie zmieszaliście wszystkie pojęcia. Gdzie obraza i nienawiść jest nazywana sztuką, gdzie aborcja jest nazywana wolnym wyborem i gdzie głaskanie przestępców po głowie to resocjalizacja. Także skończ już swoje żałosne gadki.

jarek0991

Pasuje ci bo myśli serca nie oszukasz. A prawo złamałeś wielokrotnie i nie możesz mieć zdania jakiego chcesz gdy łamie ono prawo. Ty jesteś patologią która złamała tu polskie prawo propagując okaleczanie i ludobójstwo. Ja tu nigdzie prawa nie złamałem, wręcz przeciwnie opowiadanie się za resocjalizacją czyni mnie prawdziwym człowiekiem. Większość prokuratorów i policjantów też jest za karą śmierci i nie pochwala patologii, a daleko im do barbarzyństwa. Boli cię to że ktoś ci to wytknął?
Masz ochotę odciąć dłonie nastolatkom które ukradły czekoladki i kosmetyki w biedronce? I za to powinieneś przed sądem odpowiadać. I za głoszenie ekstremizmu który łamie obowiązujące polskie prawo. Więc gdzie tu twoja świętość i nieskalaność? Sam jesteś patologią.

jarek0991

I masz ochotę na odcinanie dłoni dzieciakom bo sam to napisałeś.

ocenił(a) film na 8
platifubu

No to może pod wpływem filmu się zagotowałem. Na pewno moje prawo by było lepsze niż twoje głaskanie Stefanka po głowie, który tak się rozbestwił w łamaniu prawa, że mu się zachciało zabić. Ja bym szybko ustawił takich ludzi 18+ a dla takich pato dzieciaków jak na filmie też by był poprawczak. Także to ty masz ochotę na niańczenie przestępców, którzy później się w łamaniu prawa nie mogą zatrzymać bo i po co skoro wszystko można? Dlatego gratuluje ci

jarek0991

To tobie się zachciało zabić bo nie znosisz nieuczciwych ludzi. Już ci napisałem że to ty jesteś zabójcą prezydenta.
Ty głaszczesz zbrodniarzy po główce i odpowiada ci łamanie prawa. Jesteś zepsutym człowiekiem.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Hahaha bardzo śmieszne. To jest właśnie lewacka nienawiść. A z drugiej strony głupota i głaskanie po głowie Breivików i Stefanów W. Idiotyzm w czystej postaci. No ale lewaki takie są. Nie przetłumaczysz.

jarek0991

Bo nie chce dzieciom rąk obcinać i ludzi zabijać tak jak ty za byle przewinienie i mam być kim według ciebie? Gorszym człowiekiem?

jarek0991

Co nie przetłumaczysz? Kto tu prawo złamał? Na to są paragrafy tumanie opóźniony za to co pisałeś.

jarek0991

Pierwszy post do filmu "Jestem zły" użytkowniczki Pani_ Dziobak był bardzo mądry i trafny. Bierz przykład z tego jak się powinno traktować innych ludzi. Choć teraz to bez znaczenia. Trzeba było nie cwaniaczyć.

jarek0991

Jak w ogóle śmiesz mi zarzucać wszo zepsuta że takich ludzi po główce głaskam? Ty jesteś psychopatą i powinni cię sprawdzić.

jarek0991

A tobie nie zachciało się zabić i okaleczać polskich dzieci choćby? Za co? Za kradzież telefonu czy słodyczy?

jarek0991

A twoje prawo powstaje pod wpływem oglądania psychopatycznych filmów? Obrońca moralności i dobra raczy się takimi dziwnymi filmami?

jarek0991

A dla polityków którzy mają na koncie jakieś przestępstwa to jakie kary proponujesz psychopato? Zgłaszam cię.

jarek0991

A dokładnie za pochwalanie takich czynów będziesz się tłumaczył. Podnieca cię odcinanie kończyn użytkowniku jarek0991? Najwidoczniej skoro horrory są na liście najczęściej oglądanych.

jarek0991

Jak nazwiesz czyn obcinania rąk nastolatkom za to że ukradły czekoladki i kosmetyki z biedronki? Będziesz się tłumaczył z pierwszych postów.

jarek0991

A jak ci może nie pasować? Przecież wszystko co pisałeś w pierwszych postach wskazuje na to że ci to pasuje, że to pochwalasz tzw "usypianie i pozbywanie się nieuczciwych ludzi" i za to odpowiesz. Kropka.
Pamiętaj co ci napisałem - sąd i prokuratura bierze pod uwagę głównie intencje.

jarek0991

Niektóre twoje wypowiedzi są tak drastyczne że nawet nie będę ich cytować.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Odpisałeś mi około 10 razy w ciągu kilku godzin. Piszesz posty w odstępie 5, 10 minut, 1 godziny, pomimo, ze ja ci nie odpisuje. To pokazuje, ze cierpisz na jakąś chorobę psychiczną, skoro logujesz się do tego wątku co x minut żeby swoje wypociny uskuteczniasz.
Wróciłem jak tak chcesz do moich pierwszych postów i może ostro napisane ale tak. Jestem za karą smierci. Nie jest to w Polsce karane. Nikt mi nie zabroni mieć takich poglądów. Są nawet partie polityczne, ludzie w polskiej polityce, którzy za karą śmierci obstają, są państwa na świecie, które karę śmierci mają. Także mi tu idioto nie mów, że nie mogę mieć takich poglądów. Może tam ostro napisałem w pierwszych postach ale nigdzie nie mówiłem, żeby ludzi zabijać za kradzież lizaka - a nawet napisałem, że mi o takie coś nie chodzi. O zabijaniu dzieci też idioto nie mówiłem tylko o usypianiu pato rodziców, którzy piją, biją dzieci, biją żony itd
To ty baranie i marny trollu mi tutaj wyskakujesz ciągle, od samego początku, że ja chciałbym usypiać dzieci i ucinać ręce za gradzież lizaka z marketu. Jesteś ograniczony intelektualnie i chory psychicznie.

I zauważyłem, że im bardziej ci tłumaczę, ze to przez takich jak ty Stefan W. zabił ŚP Adamowicza to wywołuje to w tobie agresje. Tak, tak, to twoja chęć resocjalizacji bandytów prowadzi do kolejnych przestępstw. Tego samego kalibru lub jeszcze gorszych, jak w tym przypadku. Także pośrednio to ty masz krew na rękach. Własnie takie jest tępe lewactwo jak ty, które nie rozumie, że nie ma czegoś takiego jak resocjalizacja a na pewno nie jest to do zastosowania w praktyce. Człowiek jedynie może się pod wpływem jakichś impulsów albo swoich przemyśleń zmienić ale jest to robione jakby "na ślepo", może się uda, nie ma jakiegoś szablonu, który by zmienił bandytę w normalnego człowieka. Zresztą nieważne, tak jak mówiłem, twój chory łeb i lewacki świat prowadzi do tego co mamy dziś w Gdańsku a niedawno w Norwegii. Wszędzie tylko prawa człowieka a zero praw dla ofiar. To przez takich jak ty teraz będzie się ciągnął proces Stefanka, który o żesz w mordę nie przyznaje się do morderstwa. Bardzo ciekawe. W normalnym państwie taki śmieć by miał zakneblowaną mordę, zero adwokatów, proces na drugi dzień, i sędzia by po prostu wygłosił wyrok w 2 minuty po czym gościu by usiadł na krześle elektrycznym. W normalnym świecie Breivik by mial karę śmierci a nie PS4 i jeszcze się żali i pisze odwołania, że jest źle traktowany. Ale wasze lewackie łby, resocjalizacje i prawa człowieka (prawa bydlaków) doprowadziły do tego, że takie szmaty jeszcze mają czelność się stawiać i udawać, że nic nie zrobił/nie zrobiły nic złego. I własnie wy jesteście na spółkę z nimi sprawcami zła. Bo to wy wmawiacie ludziom, że mają prawo do złodziejstwa, mordowania, aborcji, itd itp a w tym mniejszym przełożeniu, nie tak szkodliwym dla innych wmawiacie, że ludzie mają prawo do dysleksji, do bycia otyłym itd robicie z ludzi intelektualnych idiotów (no bo po co mieć dietę, uczyć się ortografii itd skoro można wszystko zgnić na "taki już jestem i mam do tego święte prawo" - oczywiście ale to nie znaczy, że nie trzeba nad sobą pracować) a z bestii robicie jeszcze większe bestie. Bo taki Breivik jest teraz dla wielu bohaterem a Stefan W. teraz udaje, że nic nie robił a jak napadał na banki to też siedział niewinnie przecież. Także z tym się pogódź lewaku, że jeśli mówisz "róbta co chceta" to dajesz przyzwolenie na całe zło tego świata i stajesz po stronie kata a nie ofiary. Przez ciebie cierpią ludzie, którzy w starciu z bandytami są bezsilni i bez tych super praw człowieka, o których wy lubicie piać z zachwytem.

jarek0991

Wypierdalaj. To jest film o dzieciach, komentarze są pod tym filmem i dotyczą w założeniu filmu czyli tematyki dzieci/trudnej młodzieży. I tak też jest zgłoszone.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Możesz sobie lewacki łbie zgłaszać swoje lewackie pomysły na resocjalizację Stefana W. który jak wyjdzie (jeśli by nie dostał dożywocia) to dalej będzie śmieciem, który zrobi krzywdę drugiemu człowiekowi. Także śpij z ta myślą, ze dzięki tobie m.in. się dzieje tak jak się dzieje.

jarek0991

https://i.pinimg.com/236x/62/ed/84/62ed84a49cef94f1171b8a926f8784ed--tupac-quote s-tupac-shakur.jpg

ocenił(a) film na 8
platifubu

Z jednej strony cię nie lubię ale z drugiej mi ciebie szkoda bo wiem jak boli jak się twój światopogląd wali i jak myślałes całe życie, ze robisz dobrze a sie okazało, ze z dobrych intencji robiłeś źle - czyli patrz cały ten lewacki świat, szczególnie zachód Europy gdzie nie ma czegoś takiego nawet jak asymilacja, gdzie cześciowo nawet dzieci urodzone w Niemczech czy Francji w 3cim pokoleniu imigrantów są mega radykalni, gdzie się tworza slamsy, do których policja nie wjeżdża bo się boi, gdzie jak sa jakieś dymy na mieście to ci imigranci plądrują sklepy itd gdzie sa gwałty w sylwestra w Niemczech w Kolonii itd no i gdzie w cywilizowanej Norwegii się uchował Breivik chory albo gdzie twój zresocjalizowany Stefan wychodzi z pudła i nagle morduje człowieka. Tak go zresocjalizowałeś. Brawo.

jarek0991

Powiedziałem wypierdalaj, horrory sobie pooglądaj póki możesz.

ocenił(a) film na 8
platifubu

A co ty idioto mi tu mówisz, ze horrorów czy innych filmów nie można oglądać? Nawet w tym swoim lewackim wynurzeniu mi tu zarzucałeś, że złe filmy oglądam hahaha chory łeb masz.

jarek0991

Pisałeś o zabijaniu tych dzieci z filmu, że są niegodne życia, i że mają czas do 25 lat na zmianę albo "kulka i do piachu." W Polsce jest karane i zakazane obcinanie rąk, w ogóle każdej części ciała i okaleczanie - ty to pochwalałeś co też jest zakazane, na to są paragrafy o których nawet nie wiesz. Dzieci z filmu kradły, ty otwarcie pisałeś co należy robić ze złodziejami. Jaka będzie reakcja pewnych ludzi - nie wiem. Poczekamy.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Jestes po prostu idiota. I od poczatku dałes temu dowody oraz mnie idioto wyzywałes i pisałes np, że takie osoby jak ja należy eliminować, później sam mówiłeś, ze kara śmierci powinna być. Także się idioto zastanów co piszesz albo sam siebie podpieprzaj. I tak, za złodziejstwo powinna być kara śmierci, tak samo jak za działanie na niekorzyść państwa np., za zdradę państwa. I to są normalne praktyki stosowane na całym świecie, tylko, że karę śmierci zniesiono a zastąpiono więzieniem imbecylu a ja nigdzie nie mówiłem, że za kradzież lizaka powinna być kara śmierci także się głupku zastanów co ty chcesz tutaj wmówić bo bredzisz z tej swojej lewackiej nienawiści. Jesteś chorym człowiekiem, który coś sobie ubzdurał i od samego początku tutaj bredzisz i potrafisz płodzić posta pod postem, a to już pokazuje, że coś masz z głową. Bo ten wątek ma 3 lata a ty cyklicznie tutaj przychodzisz i wzniecasz dyskusję. Czyli coś masz z głową.

jarek0991

Ble, ble ble, ble owszem raz napisałem że takie osoby jak ty należy eliminować. Eliminować było tu bez podtekstu, poza tym eliminować nie oznacza ciągot do czynów zakazanych. Można eliminować kogoś z teleturnieju, z zawodów, ze stowarzyszenia. A jak cie obrażałem to pozwij mnie. Marne szanse na zwycięstwo - brak imion, nazwisk. Kara śmierci powinna być za to, za co jest w USA. Piernik nie ma nic do wiatraka. Nikt z tego filmu na nią nie zasłużył nawet gdyby pół miasta okradli.

jarek0991

Srasz już ze strachu? Bo zgłoszenie przyjęte. Propagowanie okaleczania, zachęcanie do masowego "eliminowania ludzi" m.i.n za kradzieże (dzieci na filmie kradły słodycze). Przykro mi ale kontekst twoich wypowiedzi jasno sugeruje co miałeś na myśli. Masz mnie czy innych za mało inteligentne osoby? To się przekonasz, że nie jesteś wcale święty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones