PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37066}
7,2 4 548
ocen
7,2 10 1 4548
7,4 7
ocen krytyków
Jestem zły
powrót do forum filmu Jestem zły

Według mnie dzieciaki w tym filmie naprawdę mają w sobie dużo dobra i wewnętrznej mądrości, jest to szczególnie widoczne w ostatnich minutach, kiedy opowiadają, trochę się odkrywają. Widać, że chcą do czegoś dojść, coś osiągnąć, wyjść poza te brudne i zaśmiecone mury. Czy to im się uda (albo udało, bo film ma już naście lat) zależy w dużej mierze od ludzi, na których trafili w swoim życiu oraz od własnej determinacji w dążeniu do postawionych celów. Ciężko się ogląda, ale dzięki temu obrazowi rysuje nam się wizerunek innego świata, do którego tylko nieliczni mają dostęp. Jak dla mnie jest to bardzo dobry dokument, ukazujący problem od podszewki. Sądzę, iż warto obejrzeć i nie krytykować za słownictwo, zachowania, bo te dzieciaki wychowały się właśnie tak i znają tylko to. Właśnie przez to film jest autentyczny i naturalny. Polecam!

ocenił(a) film na 8
platifubu

Sram na ciebie lewacki oszołomie.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Ale podoba mi się idioto jak nagle się uspokoiłeś. Tak to wyzywałeś a teraz głupku co, udajesz świętego?

jarek0991

Teraz ty zaczniesz płodzić posta pod postem? Wypieprzaj.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Nieładnie się odzywasz

jarek0991

Biegnij lepiej horrory oglądać o odcinaniu części ciała.

ocenił(a) film na 8
platifubu

No straszne, że ktoś na forum filmowym ma obejrzane i ocenione horrory, ojejku haha

jarek0991

Ten się śmieje...

ocenił(a) film na 8
platifubu

...kto jest lewackim oszołomem?

jarek0991

Kto się śmieje ostatni.

Pani_Dziobak

Dziecko gdy sie rodzi jest taka białą niezapisaną kartą.

To, że dzieci tak się zachowują później i wyrastają na zbrodniarzy, to wina tylko i wyłącznie RODZICÓW.
Dzieci są niewinne, nikt im nie pokazał lepszej drogi. Matka alkoholiczka, ojciec poza domem, w domu 4 dzieci, warunków do nauki brak, autorytetu brak.
Złe środowisko to druga rzecz, ale to dlatego, że cała okolica swych dzieci nie potrafi wychowywać.

Ci ludzie żyją w biedzie, ale jakby odstawili alkohol i przestali jarać szlugi to by w rok na remont mieszkania uzbierali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones