PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183365}
7,2 10 621
ocen
7,2 10 1 10621
6,7 3
oceny krytyków
Jestem
powrót do forum filmu Jestem

Polskie kino....świetne zdjęcia i montaż..To od strony technicznej najbardziej mnie urzekło. Historia nastolatka, porzuconego, szukającego miłośći, wsparcia, otuchy, możliwości przetrwania..Pani Dorota Kędzierzawska ujęła to w rzeczywisty aczkolwiek momentami bardzo "ciepły" sposób..To jest to! Naprawdę, warto!

użytkownik usunięty
wojtek_5

jeszcze na tym nie byłam, i nie będę mówić, że film jest kiepskie (choć pewnie tak będzie) ale fakt iż jest to "polskie kino" bynajmniej nie świadczy o tym, że jest to dobra produkcja. Wprost przeciwnie. Idziemy na to ze szkołą z okazji tygodnia kultury, a ja się zastanawiam, czy nie leosze byłyby lekcje

ocenił(a) film na 9

Ja na początku też podchodziłam do tego filmu z rezerwą bo jest "polski" a jak wiadomo nasze kino nie jest zbyt wysokich lotów, ale muszę przyznać że film zaskoczył mnie i to pozytywnie.
Dlatego tez najpierw polecam obejrzeć, a potem się wypowiadać chyba że okaże się on zbyt głęboki co dla niektórych:P:P
Brawa za wspaniałą atmosferą stworzoną w dużym stopniu przez genialną muzykę

Mało dobrych polskich filmów obejrzałaś i pewnie dlatego masz tak marną opinię o polskim kinie. Polskie nie znaczy od razu, że gorsze - uwierz mi. I koniecznie obejrzyj ten film i dopiero potem wyrażaj opinię na jego temat (jakakolwiek by ona nie była). I polecam obejrzenie:
- Jasminum" i "Sztuczki"
To tak na dobry początek, abyś zmieniła zdanie na temat polskiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones