PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183365}
7,2 10 621
ocen
7,2 10 1 10621
6,7 3
oceny krytyków
Jestem
powrót do forum filmu Jestem

perelka festiwalu

ocenił(a) film na 7

wreszcie jakiś dobry film, bez patosu, nachalnego sentymentalizmu, epatowania wzruszjącymi scenami i z inteligentnym humorem. Świetny scenariusz Kędzierzawskiej to już bodaj 4 film poruszjący tematykę dzieci, babka ma podejście. Buzia za zdjęcia Reinharta. Oby wygrało.

ocenił(a) film na 9
blame00

Tak, to kolejny znakomity film Doroty Kedzierzawskiej. Serce sie sciska, gdy tacy tworcy maja problemy finansowe z realizacja swoich filmow i tyle lat trzeba czekac na ich kolejne dziela.
Film smutny, ale prawdziwy. Nie tylko "Dzieci z Leningradzkiego" sa nie chciane...
Po raz kolejny cudownie sfilmowana opowiesc. Bardzo dobry scenariusz. Rola Edyty Junfowskiej tez nietuzinkowa. Trzymam kciuki za wygrana.

lesi

No, nie wiem. Całkowicie przypadkowo znalazłem się na tym filmie i ... nie jestem zachwycony. Widziałem zdecydowanie lepsze dramaty (nawet polskie). Uważam, że film jest nudny, z dosyć kiepskim scenariuszem (zdjęcia też nie na medal).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones