PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583232}

Jeszcze dłuższe zaręczyny

The Five-Year Engagement
5,8 29 953
oceny
5,8 10 1 29953
6,1 11
ocen krytyków
Jeszcze dłuższe zaręczyny
powrót do forum filmu Jeszcze dłuższe zaręczyny

Stracone miliony...

ocenił(a) film na 5

Spóźnić się na film o godzinę, nawet patrząc od połowy wiadomo jest o co chodzi...
Bez rewelacji, film przewidywalny, kilka fajnych scen. Ogólnie nuda

wazluk

Jeszcze dłuższe... komedie romantyczne

marcing4

Dłużył mi się tak samo jak te ich całe zaręczyny...
Poza tym nie wiem czemu aktualnie wszystkie filmy muszą być robione coraz dłuższe i dłuższe... wynudzić się idzie na co niektórych... ble

ocenił(a) film na 7
wazluk

Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że takie są komedie romantyczne. PRZEWIDYWALNE. Jak chcesz dreszczyka to obejrzyj film psychologiczny, a nie gadaj, że nudny.

ocenił(a) film na 5
Nymph

Nymph nudność czy też nie nudność nie zależy od gatunku filmu lecz od setki innych czynników, jak np. gry aktorskiej, która w tym filmie najlepsza nie była, taka mglista

ocenił(a) film na 8
wazluk

Mi się podobało. Fajnie podkreślili istotne rzeczy. Wiele "oczywistych" spraw trzeba sobie wciąż przypominać. Ten film uważam za takie przypomnienie. Imo bardzo dobry film.

użytkownik usunięty
thigrand

Popieram zdanie thigrand ten film pokazuje oczywistości,ale są one rzadko eksponowane w tym gatunku:D

ocenił(a) film na 9
thigrand

@thigrand dokładnie, szczególnie jak jesteś w związku i możesz sobie niektóre kwestie pod siebie przypisać.

ocenił(a) film na 7
wazluk

filmu jeszcze nie widziałam, ale na pewno obejrzę,

komedie romantyczne przeważnie są przewidywalne

ocenił(a) film na 4
Anda00

są przewidywalne ale też są z lepszą obsadą/realizacją/zdjęciami itp. dałam radę przez godzinę, reszta na przewijaniu.

ocenił(a) film na 3
trzydrzwiowa

ja nawet nie przewijałam, po prostu dałam sobie spokój

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones