Grown Ups 2

1 godz. 41 min.
6,7 76 216
ocen
6,7 10 76216
8 412
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":643593,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Grown+Ups+2-2013-643593/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jeszcze większe dzieci
  • n8n ocenił(a) ten film na: 1

...jak ten film mógł kogokolwiek rozśmieszyć?

• foxmeister ocenił(a) ten film na: 8

n8n Jakoś mógł, mi się dużo bardziej podobał od jedynki, lałem ze śmiechu.

• damianho15 ocenił(a) ten film na: 8

foxmeister racja

• foxmeister Ja dosłownie dziś włączyłem jak leciał ten film o 14 jakoś. Była akurat scena jak studenci zmusili głównych bohaterów do skakania w stroju Adama do wody z klifu. To jednak niestety wystarczyło żebym miał ,, cofkę"i od razu przełączyłem. Na logikę wziąłem że film z choćby jedną taką sceną nie może być fajny. Czytając komentarze większości osób na FB,dochodzę do wniosku że jednak chyba się nie pomyliłem:-(

• Brandon568 Czytając komentarze większości osób na Filmweb dochodzę do wniosku że jednak chyba się nie pomyliłem:-(

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• nita15b ocenił(a) ten film na: 5

n8n zgadzam się, owszem było pare fajnych scen i tekstów ale jedynka była o niebo lepsza :/

• n8n ocenił(a) ten film na: 1

nita15b Mnie w tym nic nie śmieszyło, niestety... Dla mnie była to totalna żenada, ale rozumiem, że są osoby, którym film się podobał i nie winię nikogo za to - mi też się podobają filmy, które nie wszystkim muszą się podobać, ja po prostu nie rozumiem tak wysokiej oceny, sądziłem, że Polacy mają lepszy gust.

• fjona1 ocenił(a) ten film na: 3

n8n Również się zawiodłam. Film nudny i po godzinie wyłączyłam.