PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643593}
6,6 79 677
ocen
6,6 10 1 79677
2,8 6
ocen krytyków
Jeszcze większe dzieci
powrót do forum filmu Jeszcze większe dzieci

...jak ten film mógł kogokolwiek rozśmieszyć?

ocenił(a) film na 8
n8n

Jakoś mógł, mi się dużo bardziej podobał od jedynki, lałem ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
foxmeister

racja

foxmeister

Ja dosłownie dziś włączyłem jak leciał ten film o 14 jakoś. Była akurat scena jak studenci zmusili głównych bohaterów do skakania w stroju Adama do wody z klifu. To jednak niestety wystarczyło żebym miał ,, cofkę"i od razu przełączyłem. Na logikę wziąłem że film z choćby jedną taką sceną nie może być fajny. Czytając komentarze większości osób na FB,dochodzę do wniosku że jednak chyba się nie pomyliłem:-(

Brandon568

Czytając komentarze większości osób na Filmweb dochodzę do wniosku że jednak chyba się nie pomyliłem:-(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
n8n

zgadzam się, owszem było pare fajnych scen i tekstów ale jedynka była o niebo lepsza :/

ocenił(a) film na 1
nita15b

Mnie w tym nic nie śmieszyło, niestety... Dla mnie była to totalna żenada, ale rozumiem, że są osoby, którym film się podobał i nie winię nikogo za to - mi też się podobają filmy, które nie wszystkim muszą się podobać, ja po prostu nie rozumiem tak wysokiej oceny, sądziłem, że Polacy mają lepszy gust.

ocenił(a) film na 3
n8n

Również się zawiodłam. Film nudny i po godzinie wyłączyłam.

n8n

Również mam podobne zdanie. Film momentami przypominał jak dla mnie jakiś serial pseudo komediowy z pojedynczymi scenkami. Do tego zahaczanie o głupkowaty humor chamsko-kloaczny który nigdy do mnie nie przemawiał. To też trochę taka jakby parodia wszystkiego i niczego, po pewnym czasie już staje się nieco męcząca i wcale nie śmieszna. Lepiej obejrzeć Al Bundy'ego albo Przyjaciół. Jedynka broniła się i była dość dobra, dwójka to już nie to samo.

ocenił(a) film na 1
n8n

Zgadzam się. Humor na poziomie absolutnie dennym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones