PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159830}

Jock z buszu

Jock of the Bushveld
6,5 203
oceny
6,5 10 1 203
Jock z buszu
powrót do forum filmu Jock z buszu

Bardzo fajny

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajny film,jak ktoś nie oglądał,polecam

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Ja to oglądałem, leciało na "czwórce"
FIlm dobry, lubię takie klimaty!

ocenił(a) film na 8
Battle

też lubię takie przygodowe zwłaszcza z Afryką

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Tak, przygodowe, przyrodnicze o Afryce, Ameryce i Australii!
Dlatego godzinami siedzę na kanałach przyrodniczych i lukam!

ocenił(a) film na 8
Battle

zawsze jest przyjemnie obejrzeć zwierzęta,bo teraz tyle filmów jest narobione ale jak patrzę w program to stwierdzam że nie ma co oglądać,jednak przyrodnicze zawsze spoko ;) aha no i uwielbiam też animal attack,ale tylko z normalnymi zwierzętami.

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Taa, TVP jak myśli że wywali filmik z 80 roku badziewny który już leciał i tak na innych stacjach i jeszcze każe za to płacić to jest normalne?
Na pewno nie żałuję żadnej złotówki na te przyrodnicze kanały, poza tym zauważyłem że nie jestem sfrustrowany jak oglądam już po raz enty Planetę Ziemię niż jak widzę tradycyjnie w programie w Święta "Kevina"!
Wolę dziesięć razy obejrzeć' Słonicę Echo z Amboseli, Najdzikszą Afrykę, Szkółkę dla goryli czy Tygrysy w ukrytej kamerze (a tak na marginesie za kociakami i tymi na dywanie w domach jak i tych w buszu ukrytych, uwielbiam) niż to dziadostwo w kólko pędzone na Polstach, Tv enach, czy wspomnianej już TVP!

ocenił(a) film na 8
Battle

Mi się takie przyrodnicze programy nigdy nie znudzą,ale można dostać szału jak ciągle to samo leci na TVP I TVN!Z takich programów można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć,nie jak z tych niektórych gniotów,np.Noc rekinów-fajnie się zapowiadało ale film porażka,niskiej jakości,nierealistyczne rekiny,po prostu szkoda gadać...Ale lubię sobie Kevina w święta obejrzeć bo to całkiem dobra komedia,a takie sobie cenię ;)

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Jasne, Kevina też lubiłem, ale ileż można tego samego oglądać.
Czytałem gdzieś kiedyś, że ludzie boją się nowości i wolą obejrzeć stare, sprawdzone, ja jednak wolę cały czas polować na nowe produkcje.
Można obejrzeć film ponownie, bo są pewne produkcje, które mi się nie znudzą, ale z roku na rok coraz rzadziej je oglądam.
To samo tyczy się innych starych produkcji, pamiętam jak zawzięcie nagrywałem hity lat 90 i 80 na VHS, ale chyba już z tego wyrosłem!

Wolę nowe filmy, ale "otwarte" kanały (bo ja to tak nazywam) nigdy nie dadzą hiciorów 2-3 letnich bo nie mają do tego praw,a jeśli chcesz obejrzeć coś nowego to musisz dodatkowo płacić na takie kanały jak HBO, CInemax czy tam inne tego typu badziewie.
Ja kiedys miałem "toto" czyli HBO i Cinemax i nawet fajne nieraz tam hity szły, no ale z drugiej strony doszedłem do wniosku, że nie oglądam tego cały czas!
Jednak na stacje typu Discovery i jego rodzinka, Animal Planet i Geo i jego kompan pieniędzy nie żałuję i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones