PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6600}

Joe kontra wulkan

Joe Versus the Volcano
5,7 6,3 tys. ocen
5,7 10 1 6308
5,8 6 krytyków
Joe kontra wulkan
powrót do forum filmu Joe kontra wulkan

nie wierzę...

ocenił(a) film na 2

że Tom Hanks dał się namówić na zagranie w tak nędznym kiczu... Po Meg Ryan to można się jeszcze tego spodziewać... Był to najgorszy film jaki ostatnio oglądałem...

kamo

Dla mnie ten film to zwykła bajeczka tyle ,że z aktorami zamiast animacji. Jest trochę nieziemski i czasami śmieszny więc polecam na święta.

kamo

Co sie ich czepiasz <szczególnie Meg Ryan>? To były inne czasy i dobrą komedie też nie było łatwo zrobić.!.
Moim zdaniem film najlepszy nie jest, ale aktorzy są wiarigodni i zagrali bosko!!!

kamo

"Po Meg Ryan to można się jeszcze tego spodziewać"-> proponuje obejrzyj sobie inne filmy z Meg Ryan np. "Bezsenność w Seattle", "Francuski Pocałunek" albo "Miasto aniołów" -> i wtedy mów że po niej można się tego spodziewać.

ocenił(a) film na 7
kamo

A co Cię tak dziwi?. W latach 80 i na początku 90 Hanks grał przeważnie w komediach. Miło się takie coś ogląda z młodym Hanksem, już wtedy pokazywał klase.
Nie wiem co masz też na myśli mówiąc o tym filmie kicz. Przecież tu jest wszystko zamierzone. Może ty wszystko oglądasz na poważnie, ale to Twój problem.

ocenił(a) film na 7
Dude_

Pamiętam że Joe i Vulkan też mnie rozczarował. Zwłaszcza dlatego że miałem co do tego filmu dość spore oczekiwania. Jego producentem był chyba S. Spielberg. To prawda że Tom Hanks w latach 80 grał przeważnie w komediach, ale były to raczej świetne i dziś już kultowe komedie. Wystarczy wspomnieć Plusk, Skarbonkę, Przedmieścia, Turnera i Hutcha, Puentę czy oscarowy Duży. Na tym tle Joe i Vulkan ze swoim jak na komedię sporym budżetem wygląda dość blado. 6/10 jest oceną jak najbardziej zasłużoną. Mimo wszystko warto zalukać.

ocenił(a) film na 4
Rahabiel

Zauważ że Hanks nie był jeszcze wtedy gwiazdą światowego kina, więc dość często zdarzało mu się grywać w podrzędnych komedyjkach