film

Johan Falk: Grupa do zadań specjalnych

Johan Falk: GSI - Gruppen för särskilda insatser
2009
1h 53m
6,5 149
ocen
6,5 10 1 149
W Göteborgu zaczyna się szerzyć przestępczość zorganizowana. W celu jej zwalczania powołana zostaje specjalna jednostka o kryptonimie SSI. Pewnego dnia do oddziału... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Johan Falk: Grupa do zadań specjalnych zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W Göteborgu zaczyna się szerzyć przestępczość zorganizowana. W celu jej zwalczania powołana zostaje specjalna jednostka o kryptonimie SSI. Pewnego dnia do oddziału dołącza twardy i zarazem uczciwy policjant Johan Falk (Jakob Eklund). Główny bohater ma spore doświadczenie zawodowe, bowiem przez ostatnie pięć lat pracował w Europolu,W Göteborgu zaczyna się szerzyć przestępczość zorganizowana. W celu jej zwalczania powołana zostaje specjalna jednostka o kryptonimie SSI. Pewnego dnia do oddziału dołącza twardy i zarazem uczciwy policjant Johan Falk (Jakob Eklund). Główny bohater ma spore doświadczenie zawodowe, bowiem przez ostatnie pięć lat pracował w Europolu, jednakże z powodów osobistych postanowił powrócić do rodzinnego miasta. Z czasem Falk dowiaduje się, że nowo powstała agencja wykorzystuje zwykłych obywateli do infiltrowania mafii.

studio
Bremedia Produktion / Film i Väst / Modern Studios / więcej
tytuł oryg.
Johan Falk: GSI - Gruppen för särskilda insatser
inne tytuły
Film kręcono w Göteborgu (Szwecja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

bez rewelacji

ocenił(a) film na 5

ale do obejrzenia!!!

Słabo ..

ocenił(a) film na 3

Film jak dla mnie kiepski ... po 5 minutach oglądania można już skończyć, ponieważ i tak już wszystko jest jasne. Zero zaskoczenia a fabuła juz przereklamowana. Można obejrzeć ale jest wiele lepszych filmów, a przy tym filmie wolę obejrzeć inny po raz drugi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones