PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124382}
6,6 95 777
ocen
6,6 10 1 95777
5,3 13
ocen krytyków
John Carter
powrót do forum filmu John Carter

Ludzie jak widzę Wasze komentarze to tylko utwierdzam się w przekonaniu ,że nie powinno się czytać opinii na filmwebie bo chyba komentują to fani Adamczyka.

Film jest świetny i chociaż nie przepadam za gatunkiem Sci-Fi to uważam ,że to jeden z najlepiej zrobionych filmów.Doskonałe postacie , niesamowite efekty , świetna grafika i nie najgorsza historia.

POLECAM !!!!!Doskonały!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Malinka77777

Nie warto dodawac takich postow zaraz fani (80 % z Filmwebu) ktorzy tylko ubustwiaja filmy z lat 80/90 wpadna i zaczna hejtowac.

ttrroonnkk

Ja nie będę hejtował mimo, że należę do unikatowej grupy (2,49% populacji) osób, ubóstwiających filmy z lat 70tych.

ocenił(a) film na 8
ttrroonnkk

Ubóstwiam klasykę dekad 80's i 90's, ale uważam, że nie sposób lubiąc wspomniane dzieła nie docenić tej baśni. Jest wszystko czego trzeba - szybka akcja, intryga, charakter, humor, i piękna kobieta. Jeśli Disney ma tworzyć takie filmy to w to mu graj!

Malinka77777

Jeśli według Ciebie w filmie istnieje coś takiego jak ,,grafika'' , to oznacza to że to właśnie ty jesteś typowym filmwebowym ,,znawcą''.

Malinka77777

Witam,

każdy może mieć swój gust. Jak dla mnie film jest bardzo fajny bo dużo się dzieje, fajnie komputerowo zostało zrealizowane, aczkolwiek widać w nim jak różne elementy zostały ściągnięte od innych filmów.

Są tacy którzy korzystają z tego portala by się poczuć jak prawdziwi krytycy bo nie mają innego zajęcia, minusują fajne i wartościowe filmy a tam gdzie tryska krew po ścianach i co drugie słowo jest cenzuralne, to mają wysokie punkty.

Trudno, nic na to się nie poradzi, robić swoje, poczytać o co chodzi w filmie, obejrzeć zwiastun i już.

Jak dla mnie, ważne żeby film mi się podobał i na tej podstawie oceniam nie szukając dziury w całym.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Magnolia1993

A ty swoim komentarze zrównujesz każdego komu się film nie podobał do debila ;)
Z grafiką się zgadzam że jest na prawdę konkretna i fajna ale na tym film się kończy. Standardowa fabuła z fabryki filmów okraszona irytującymi akcentami typowymi dla amerykańskich "dzieł" dla niewymagającej szarej masy pożeraczy popcornu.

Zdecydowanie film dla przedziału wiekowego 7-12, czyli zero fabuły i sztampa w każdej scenie. Może ktoś lubi takie filmy, jego sprawa. Ale nawet najprzychylniejsza ocena nie ma prawa być powyżej 7.

Hesser

Ale Ty miły jesteś...

Każdy może mieć swój punkt widzenia co nie znaczy, że masz mówić czy ma prawo czy nie ma prawa mieć ocenę powyżej 7 bo właściwie kim Ty jesteś? Jak na razie nie jesteś krytykiem filmowym tylko zwykłym użytkownikiem tej strony. Dla Ciebie ten film jest dla przedziału wiekowego 7-12? Dobrze, to Twój punkt widzenia którego szanuję, co nie znaczy, że musisz mieć niestosowne postępowanie w stosunku do mojej osoby.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Magnolia1993

Mój błąd, po co ja dyskutuje z kimś kto 99.9% filmów ocenia na 8-10 ?

Zazdroszczę, chciałbym żeby chociaż połowa świata podobała mi się tak jak Tobie.

Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Hesser

Teraz się dopiero przyjrzałem. albo 10 (rozumiem, podoba się) albo 1(rozumiem, nie podoba się). Zrozumienie 10 stopniowej skali przekracza Twoje możliwości percepcji prawda ? Śmiejesz się z "krytyków" na filmwebie a sama żeby oszczędzić sobie wstydu powinnaś się nie udzielać bo aż przykro się człowiekowi robi. Będę mieć teraz wyrzuty sumienia przez pół nocy bo rozmawiać z Tobą można tylko się wzburzając a taka rozmowa z Twoją osobą to jak bicie psa albo zabranie dziecku lizaka, ale cóż poradzić jak czytając komentarze i patrząc na oceny filmów nóż się w kieszeni otwiera ? Nawet nie da się w internecie "jako tako" zobaczyć czy film w ogóle nadaje sie do obejrzenia bo tępe dzidy zasypują gówniane filmy "dychami" a inną oceną jest 1- czyli "nie zrozumiałam filmu" . Zgiń przepadnij maro nieczysta.

Hesser

Wiesz co, osobiście się nie wstydzę pokazać swoich ocen, ale Ty tak, bo nic w Twoim profilu nie widać.

Nie wszystkich filmów oceniam na 10 czy 1 jeżeli nie zauważyłeś i nie mam tendencji do obejrzania do końca filmów które nie podobają mi się, dlatego takich nie dodaję do profilu.

Zgłoszę nadużycie bo widzę, że ktoś tutaj za bardzo się panoszy i chce pokazać nie wiem co, pewnie dlatego, że w swoim życiu ma problemy a tu chce się pokazać jaki to zniego figura i znawca filmowym.

Miłego dnia.

Malinka77777

tak, przyjemne fantasy, do oglądania, a nie rozkładania na części pierwsze i głębokiej analizy ... sercem nie umysłem ;)

ocenił(a) film na 4
Malinka77777

Jak dla mnie ten film jest taki sobie i jakoś zbytnio mnie nie zachwycił. Jest to film bodajże Disneya ale nijak się ma do jak dla mnie świetnej serii Piraci z Karaibów :/ Film był w kinie, gdybym na niego poszedł raczej żałowałbym wydanych pieniędzy. Są o wiele lepsze filmy jeśli chodzi o Science Fiction. To co mnie zaciekawiło w tym filmie to raczej sama końcówka. Film nie spodobał mi się z wielu powodów i raczej drugi raz już go nie obejrzę. Na pewno lepiej już sobie obejrzeć "Star Wars".

ocenił(a) film na 5
Malinka77777

Skoro nie przepadasz za sci-fi, to nie potrafisz ocenić filmu z tego gatunku tak jak jego fani. Osobiście kocham sci-fi i ten film uważam za bardzo nieudany.

Malinka77777

mam to samo zdanie dla mnie 10/10

Malinka77777

Zgadzam się !!! Dla mnie też 10/10 !!! Film mega przyjemnie się ogląda, zero nudy, ciekawa, wciągająca fabuła, cudny klimat, postacie, świetne potwory i piękna księżniczka !!! Fil,m ogląda się tak cudnie jak np. Gwiezdne Wojny, więc GRATULUJĘ ŻAŁOSNEGO GUSTU LUDZIOM, KTÓRYM SIĘ TEN FILM NIE PODOBA !!!

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

Nie unosiłbym się tak, ale ciężko mi tych ludzi zrozumieć.

Malinka77777

bardzo dobre podsumowanie. Ja nie oglądałem przez parę miesięcy, bo "krytycy" strasznie go zjechali. Jak oglądnąłem, żałowałem, że tak późno. Film jest świetny.
Dla mnie największym smaczkiem było to, że Ciaran Hinds (władca) miał niejako "doradcę" - Jamesa Purefoy'a. Dokładnie w takim samym układzie, jak było w serialu "ROME" (Juliusz Cezar - Marek Antoniusz) - grane przez tych samych aktorów!

ocenił(a) film na 2
Malinka77777

John Carter to wybitny mózgotrzep dla mikrocefali.

ocenił(a) film na 8
Aldon

"Mózgotrzep..."? To możesz oglądać spokojnie, bo nie posiadasz mózgu.

Malinka77777

Kurde ogladalem dopiero dzisiaj zajebisty a ta ksiezniczka az sie rozmazylem lepszy od gwiezdnych wojen

ocenił(a) film na 9
Malinka77777

Doskonały trafne spostrzerzenie . Jak dla mnie rewelacyjny ! Patrzac na oceny i jesli bym sie sugerował tymi marnymi ocenami na FW to duzo fajnych filmow pewnie bym nie obejrzał. Polecam goraco ten film .

Fury77

Dawno nie było tak dobrego filmu sf. Oglądałam z przyjemnością tak, jak Awatara.

ocenił(a) film na 9
joannaart

Dokładnie . Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones