PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124382}
6,6 95 833
oceny
6,6 10 1 95833
5,3 13
ocen krytyków
John Carter
powrót do forum filmu John Carter

Pytanie

ocenił(a) film na 7

Czy warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
Bestiaxmen

efekty są ładne, fabuła taka sobie, ogólnie jak oglądałem to czułem się jakbym Scoobiego Doo oglądał, bo naprawde zrobiony jest dziecinnie. Jest wiele innych fajniejszych filmów :)

Bestiaxmen

Zależy na co się nastawiasz. Jest to lekkie kino ze świetnymi efektami specjalnymi i szczyptą humoru. John Carter to połączenie przygody ze sci - fi.

Musisz też oczywiście brac pod uwagę fakt, że film powstał na podstawie książki Księżniczka z marsa. Z tej książki z kolei niekiedy garściami czerpali chociażby Lucas przy Star Warsach czy Cameron w swoich filmach. Dlatego nie zdziw się, że niektóre sceny bądź rozwiązania fabularne wydadzą ci się znajome.

użytkownik usunięty
Bestiaxmen

jak dla mnie swietne kio przygodowe, w klimatach fantasy, troche mniej s-f. j
nie ma co narzekac bo naprawde fajnie sie oglada, a ofekty specjalne wynagradzaja wszystkie niedociagniecia.

ocenił(a) film na 8
Bestiaxmen

Ciekawy film, podobał mi się nawet mimo tego że nie oglądam Sc-Fi, ciekawym motywem jest to że zwykły człowiek, co prawda wyszkolony, ale bez żadnych nadprzyrodzonych mocy, na marsie staje się nie do pokonania ; )

ocenił(a) film na 6
Bestiaxmen

podsumowując, tak warto :)

ocenił(a) film na 7
Bestiaxmen

ja uważam, że warto, film naprawdę przyjemnie się ogląda, polecam:)

ocenił(a) film na 6
Bestiaxmen

@Bestiaxmen, na pewno nie warto odpowiadać na tak durne pytania, jak twoje. Jesteś aż tak leniwy, że nawet komentarzy pod filmem nie chce ci się przeczytać? Tylko zakładasz wątek i czekasz, aż się tobą zajmą?

ocenił(a) film na 7
Sony_West

oczywiście ,że czytam i dziękuję za dobre komentarze.

ocenił(a) film na 2
Bestiaxmen

Nie. Jest nudny, stylistyka świata to zrzyna ze starożytności i nie ma fajnych postaci. Kompletna klapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones