PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489805}
7,1 13 tys. ocen
7,1 10 1 13162
4,9 7 krytyków
John Lennon. Chłopak znikąd
powrót do forum filmu John Lennon. Chłopak znikąd

Filmu nie widziałam, ale wypatrzyłam wszystkie możliwe kadry i zdjęcia i z całym
szacunkiem dla Aarona- urody Lennona to on nie ma. Dziwi mnie tak wielka wpadka w dość
"dużym" filmie.

ChildOfAGun

Lennon przedewszystkim był szczupły, watły wręcz, do końca zycia. A tu się okazuje że jeszcze do bramki podskakuje

ocenił(a) film na 9
ChildOfAGun

Okej, Aaron nie miał urody Lennona, ale radziłabym patrzeć bardziej pod kątem głosu. Idzie wyłapać drobne podobieństwa pomiędzy Johnem, a Aaronem. Czyż nie?

użytkownik usunięty
lydja

Aaron nie miał nic w sobie z Johna. Włosy miał w miarę podobne do tych jakie Lennon nosił w latach 57-59 ale widać wyraźnie leząc na łóżku, ze ma trochę mięśni. :D O ile pamiętam John był chudyyy jak i reszta Beatlesów. :) Poza tym - nos ! Jak mozna patrzeć na mały i zaokrąglony nos Johnsona, a nie na długi i zawiły nos Lennona.

Ludzie aktor nie ma być podobny do osoby, w którą się wciela dla mnie ważniejsze by były umiejętności aktorskie od wyglądu.

ocenił(a) film na 7
szlacha

w tego typu filmach wygląd jednak również się liczy

ocenił(a) film na 8
miss_Isbell

ważne jest to, że idealnie wcielił się w rolę

lydja

Głos przecież nie musi być aktora który daje twarz. Przy takim podejściu jaki zastosowano w tym filmie równie dobrze Lennona mógłby zagrać Borys Szyc. Chociaż... jakby schudł to by był nawet podobniejszy !

ChildOfAGun

Aaron wygląda jak Pete Best. Jest szalenie do niego podobny. A do Lennona kompletnie nie.

ChildOfAGun

Ja przez cały film nie mogłem kupić takiego Lennona co też wpłynęło na nienajlepszą ocenę tego filmu.
Tak sobie przeleciałem po stronach z sobowtórami i nawet ci niepoważni są bardziej podobni niż ten Aaron.

użytkownik usunięty
Jordan66

Lennon jak Lennon, ale pod jakim kątem wybierali aktora na McCartneya? Nie oszukujmy się, Paul w wieku 15 lat był kluchą, a tu pokazują wypłosza, który nie tylko w porównaniu z oryginałem, ale na dodatek z samym Lennonem wygląda na niedożywionego! Z twarzy do McCartneya też podobny nie był... Najbardziej usatysfakcjonowała mnie scena, w której John daje w ryj Paulowi, bo na tę facjatę dłużej patrzeć się nie dało.

ocenił(a) film na 8
ChildOfAGun

Zauważyłam dokładnie to samo. Ale Aaron zagrał na prawdę nieźle, nie spodziewałam się tego po nim.