PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489805}
7,1 13 128
ocen
7,1 10 1 13128
4,5 6
ocen krytyków
John Lennon. Chłopak znikąd
powrót do forum filmu John Lennon. Chłopak znikąd

Fajny film, ale..

ocenił(a) film na 7

jedna rzecz mi się nie skleiła w tej historii. Jeśli mały 5letni John powiedział wtedy, że chce być z tatą, a matka wyszła, to dlaczego ojciec wtedy nie zareagował i nie wziął go do siebie? Przecież było pokazane, że zależy mu na utrzymaniu małżeństwa i nawet porwał go wcześniej przecież, więc dlaczego kiedy matka odpuszcza, wątek ojca został wyłączony?

Btw. jak oglądałem wywiady i jakiś dokument stary o The Beatles to Lennon nie wyglądał na takiego bad boy'a, który mówił kolegom, że zaraz im spuści wpie....ol :P wręcz przeciwnie, jakby do mnie taki typ jak on tak powiedział w szkole to sam bym mu spuścił :D czy z tym wizerunkiem bad boy'a i szkolnego Elvisa, któremu dziewczyny nie mogą się oprzeć nie było lekko przesadzone?

lia_7

Akurat ta kwestia w tym filmie chyba się najbardziej zgadza (tak przynajmniej mówi jego biografia). W biografii jest napisane nawet że ludzie bali się nawet na niego za długo patrzeć by "nie dostać w morde".

ewazna

Aha i wydaje mi się że w tych latach Lennon miał dziewczynę Barbarę Baker, ale nie jestem pewna.

ocenił(a) film na 7
lia_7

@lia_7 - też tego do końca nie rozumiem. Pewnie gdybym przeczytała bibliografię to wiedziałabym ale jestem pewna, że dla mnie i innych osób które tego nie zrobiły i bazowały na samym filmie ta kwestia może wydać się niezrozumiała. Ogólnie ten wątek powinien być moim zdaniem bardziej rozwinięty, w końcu film miał skupiać uwagę na życiu rodzinnym (oraz oczywiście muzyce) a nie na np jego podbojach miłosnych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones