PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489805}
7,1 13 133
oceny
7,1 10 1 13133
4,5 6
ocen krytyków
John Lennon. Chłopak znikąd
powrót do forum filmu John Lennon. Chłopak znikąd

W "Nowhere Boy". Bardzo podobny w tej stylizacji jak dla mnie :PP Ale aktorsko całkiem nieźle.

e_w_a_

Haha. Ja takich skojarzen nie mialem. Ale przyznaje, ze Johnson dosc przyzwoity, a na dodatek - dosc ladny. :P
Poza nim bardzo dobra Kristin Scott Thomas, która powoli staje się jedną z moich ulubionych aktorek.
Ale film dość miałki. Ot, historyjka biograficzna, jakich wiele, zresztą mało zajmująca. A to, co najciekawsze w życiu Lennona - czyli The Beatles - odsunięte na margines.

Davus

Scott Thomas to bardzo dobra aktorka, ale w Polsce na pewno niedoceniona. Film całkiem przyjemnie się oglądało, ale trzeba przyznać, że nie jest to dzieło na jakieś statuetki :)

ocenił(a) film na 8
e_w_a_

Jest mnóstwo filmów o Beatlesach, tutaj ten temat został pominięty ponieważ chodziło w nim o coś zupełnie innego, mnie spodobało się, że pod koniec jak John wyjeżdżał do Hamburga nawet nie wspomniał o nazwie zespołu, bo chodziło o jego relacje z marką i mimi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones