PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849484}

John grał dla kosmitów

John Was Trying to Contact Aliens
5,5 302
oceny
5,5 10 1 302

John grał dla kosmitów
powrót do forum filmu John grał dla kosmitów

Niestety,

netflix wcisnął homoseksualizm nawet w 16 min para dokument o gościu poszukującym kosmitów. I ja naprawdę nie nienawidzę ludzi o odmiennej orientacji ale na litość boską... czemu jest ładowana taka kasa w rozpropagowanie takiego czegoś ?!? Nawet nie przeszkadza mi to że wątek homoseksualny jest w 90% seriali na netflixie ale jak zobaczyłem ten dokument to coś we mnie pękło...

Historia o fascynacji kosmosem zamienia się w ckliwy melodramat o comming-out'cie, serio ?? Czy przeciętny przeciętny fan sci-fi chce się dowiedzieć jak fajniusie i popularne, na topie jest bycie gejem?!?! Czy tego właśnie chcemy?

Kiedyś ludzie słuchali jazzu, zbierali pokemony albo grali w klik-klak, teraz top trendem wśród chce się zrobić branie w tyłek. Jeszcze jakby to miało jakąś wartość. Czemu? Nie rozumiem tego.

Na koniec dodam, że szanuję ludzi odnajmujących swoją seksualność kiedy przychodzi na to pora, ale propagowanie homoseksualizmu w świecie często nieletnich odbiorców netflixa jako coś co należy zrobić aby się dopasować jest zbrodnią i powinno być karane.

Pozdrawiam, wesołego odkrywania kosmosu

ocenił(a) film na 8
KiziorEx

"[...]ale jak zobaczyłem ten dokument to coś we mnie pękło..." - tym czymś była Twoja dupa xD

KiziorEx

'ja naprawdę nie nienawidzę ludzi o odmiennej orientacji ale...' Na tych słowach chyba wszyscy powinni wiedzieć, że można sobie darować dalszą lekturę:)
Jeśli pokazywanie, że takie coś jak homoseksualizm istnieje i jest zupełnie zwyczajnie oraz niegroźne, to dla Ciebie propagacja, homo-propoganda i coś karalnego, to może jednak powinieneś poczytać sobie o znaczeniu czasownika 'szanować', którego użyłeś tu zdecydowanie bezpodstawnie.

ocenił(a) film na 1
Jesterhead

No właśnie takie ALE trzeba i nawet należy postawić. Bo tu nie chodzi już o istnienie homoseksualizmu, ten stał się zalegalizowanym faktem dokonanym w latach 80tych w trakcie rewolucji seksualnej. Miłość została wyzwolona we wszystkich jej formach i rodzajach. Tego nie neguję. Ale to ni jak się ma do obecnej organizacji LGBTQ+, która już o to nie walczy a stara się wcielać w życie swój własny program polityczny.

ALE ALE ALE młodzież często walcząca o "wyzwolenie" pluje na kościół katolicki, uważa że księża to pedofile, a jak się chce z nimi polemizować na temat doktryn LGBTQ+ to jest to objaw homofobi. Nie rozumiem z jakiej racji dajemy prawo komuś na nietykalność- nie można krytykować bo stajesz się osobą nietolerancyjną. A parady równości krytykują wszystkie możliwe wartości konserwatywno-chrześcijańskie choć same oczekują "tolerancji".

Zachód boi się krytykować ten ruch polityczny, lewica jest mega słaba a to właśnie ona powinna się najbardziej zastanowić nad brakiem wolności w krytykowaniu swoich własnych lewicowych wartości. Szacunek do odmiennych wartości i poglądów ograniczają do swoich poglądów i wartości :D. A jak ktoś wchodzi w polemikę to jest homofobem i należy go zniszczyć bo przecież wolność i możliwość wyboru jest tylko właściwa jeśli wybiera się naszą wolność a nie ich.

Widzisz, można polemizować z szacunkiem, ten ruch się nikogo nie boi więc i my się go nie bójmy. Mamy prawo do odmiennego zdania i nie możemy go sobie dać odebrać poprzez strach że nam się zarzuci homofobię.

Ps. Zdziwisz się ale moja dziewczyna a jest ona osobą o wartościach feministyczno-lewicowych, z którą razem popełniliśmy obejrzenie tego filmiku stwierdziła na końcu, że ten końcowy zwrot akcji z comming-outem był nie na miejscu i zdawał się być wklejony na siłę. Gdyby, to był koniec o odnalezieniu żony to byłby równie niewłaściwy bo nie o tym miał być ten film.

#propaganda

Pozdrawiam.

KiziorEx

organizacja LGBTQ+, program polityczny, Jezu.. xD nie wszystko trzeba od razu mieszać z polityką, kiedy garstka ludzi próbuje zwyczajnie walczyć o kwestie podstawowych wartości poszanowania drugiego człowieka.

Wątek homoseksualizmu głównego bohatera niewątpliwie był jednym z czynników, które wpłynęły na jego wyobcowanie w otoczeniu (fakt nie tyle zalegalizowania, co zaprzestania uznawania homoseksualizmu za chorobę niespecjalnie wiele zmienił na postrzeganie tego zjawiska w miejscach takich, jak to w którym mieszkał nasz bohater) i mi jakoś wydało się naturalne wspomnienie go w celu pokazania na jak wielu płaszczyznach różnił się od mieszkańców okolic, co jeszcze bardziej pogłębiło jego poczucie alienacji (!) . Ten dokument nie tylko opowiadał o zainteresowaniach tego człowieka, ale i jego życiu ogólnie.

Komentowania działań skrajnej lewicy nie skomentuje, bo to nijak się ma do tego tematu (Choć myślę, że obie strony chyba wstydzą się najbardziej tych, co u nich krzyczą najgłośniej- debile są wszędzie). Podejrzewam, że właśnie z tego powodu Twoje przeczulenie na to, że wszędzie już widzisz propagowanie homoseksualizmu, no ale tu nic nie poradzę.

Ja również pozdrawiam!

KiziorEx

Właściwe ostrzeżenie do Twojego komentarza powinno brzmieć: NIE CZYTAĆ! DEBILNA-AUTOPROPAGANDA! W zasadzie tyle wystarczy w temacie, bo nie istnieje coś takiego jak dyskusja z fanatyzmem (pojęcia wzajemnie wykluczające). Każdy normalny człowiek usłyszał w tym filmie o uczuciach, o samotności, miłości, cieple i zrozumieniu. Tobie natomiast to skojarzyło się tylko z jednym: "chce się zrobić branie w tyłek"! I kto tu ma problem ze swoją seksualnością? Jeśli tylko to Ci chodzi po głowie, to nie przerzucaj tego na innych, lecz poszukaj fachowej pomocy lub zmień psychiatrę! Mimo wszystko udało Ci się napisać jedno szczere i prawdziwe zdanie: "Nie rozumiem tego. " I trzeba było na tym poprzestać, a nie aż tak się kompromitować! Resztę lektury sobie darowałem, bo szkoda mi czasu na bełkot i wolę słuchać/czytać o pięknych i budujących uczuciach między ludźmi, niż zanurzać się w cudzych fekaliach uprzedzeń i chorych wyobrażeń wydalanych z siebie w tego typu komentarzach. Pozostaje mi tylko Ci współczuć i życzyć zdrowia!

ocenił(a) film na 1
Arek_Freshmen

"DEBILNA-", "fanatyzmem", "kto tu ma problem", "poszukaj fachowej pomocy" - ja nie wyzywałem nikogo, ty już w pierwszym zdaniu. Najlepsze że, użyłeś słowa "auto-propaganda", a to było moim głównym zarzutem w stosunku do tego filmu. Bardzo sprytne odbicie argumentacji w stylu: "jesteś głupia"-"nie ty jesteś głupia".

Niestety, chroniczny brak kultury osobistej nie przemawia za twoim zrozumieniem "każdego normalnego człowieka" a już na pewno nie tego co takowy zrozumiałby z tego krótkiego filmu krypto-propagandowego.

A moim zdaniem właśnie przeciętny człowiek się zastanowi dlaczego na netflixie umieszcza się w 90% seriali coś, co interesuje 1/10 widowni- bo taka jest średnia ilość osób homoseksualnych nawet na lewicowym- zachodzie. ILE NALEŻY ZAPŁACIĆ za umieszczenie czegoś, co prawie nikogo nie interesuje w filmie/serialu- aby to rozpropagować?!

Tak poważnie- ile? No właśnie, rzeka mamony płynie. Nawet Hollywood stara się pod nią podczepić "unowocześniając" kryteria do nagrody Najlepszy Film. Teraz scenarzysta aby dostać pracę będzie "chodzić" z operatorem, a dźwiękowiec z choreografem. Więc bycie gejem będzie NIE TYLKO popularne, trendy i na topie ALE I PRZEDE WSZYSTKIM przyniesie realne korzyści materialne. Taka krzywa powszechnie rozumianej równości nawet najambitniejszym klinicznym psychiatrom się nie śniła.

A najdziwniejsze jest to, że ta GÓRA MAMONY która realnie mogłaby pomóc ludziom we wznoszeniu się na wyższy poziom moralności jest inwestowana właśnie w propagandę wśród młodzieży. A w Ameryce Południowej pierwsze hospicjum dla osób transgender, które były wykorzystywane jako sex-workerzy zakłada katolicka zakonnica. xDDDD

A propos psychiatrów: "lub zmień psychiatrę"- kiedyś leczono ludzi z homoseksualizmu, niedługo zacznie się leczyć ludzi z odmiennego zdania. Gdyż, cały problem zaczął się od braku poszanowania przez większość dla odmiennego zdania mniejszości. Teraz więc, jak już mniejszość stanie się większością a większość mniejszością- trzeba będzie ten problem odmiennego zdania wyeliminować i przy użyciu starych metod wrócić do leczenia ludzi z heteroseksualizmu, konserwatyzmu i innych niebawem mniejszościowych przypadłości.

Pozdrawiam i wesołej nauki szacunku dla odmiennych wartości niż własne życzę. Póki jeszcze takowe odmienne istnieją.

ocenił(a) film na 10
KiziorEx

get better soon

ocenił(a) film na 7
KiziorEx

Taki tolerancyjny jesteś ale gdyby gościu w tym dokumencie ostatecznie znalazł dziewczynę a nie faceta pewnie byś nie pisał głupich komentarzy na filmwebie i nie byłoby krzyczenia, że to "heteropropaganda" xD Ludzie są śmieszni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones