PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802456}

Johnny English: Nokaut

Johnny English Strikes Again
6,4 29 470
ocen
6,4 10 1 29470
Johnny English: Nokaut
powrót do forum filmu Johnny English: Nokaut

Po filmie

ocenił(a) film na 7

Bardzo lekka komedia. Były momenty na których cała sala się śmiała. Mimo to, następnego dnia już nie będziemy pamiętać fabuły tego łatwego, ulotnego filmu.
Posumowując: lekko, ale mega sympatycznie:)

ocenił(a) film na 5
Panterka07

Ale lepszy od drugiej części ?
PS dzisiaj się wybieram

ditro_TM

Moim zdaniem zdecydowanie lepszy od 2 części :)

ocenił(a) film na 9
Panterka07

U nas też cała sala ryczała ze śmiechu co 5 minut :D Ja kilka razy prawie się oplułam. Zdecydowanie najlepsza część ze wszystkich! :D

ocenił(a) film na 8
Hagraven

Zgadzam się, super film :D

Hagraven

zgadzam się z wami super zabawa. Mnie najbardziej rozwaliła scena z łykaniem tabletki :D

ocenił(a) film na 9
Panterka07

Dokładnie, najlepsza część ze wszystkich :) ciągle akcja i co się działo... bardzo lekko i przyjemnie się oglądało! POLECAM!

ocenił(a) film na 8
Panterka07

Tak, wydaje mi się że ci którzy wydali pieniądze na bilety nie powinni żałować, oczywiście pod warunkiem ze wiedza na co sie pisza.. Część 3 jest co najmniej tak dobra jak 1 i 2 ja sie uśmiałem wiele razy, natomiast fabula jak to fabula w takich filmach, czyli jest po to zeby jakos prowadzic akcje (chyba pod tym wzgledem cz. 1 i 2 byly lepsze)

Ale dla fanow poprzednich czesci i kapitalnego jak zawsze Pana Rowana Atkinsona jak najbardziej Polecam.
Pozdrawiam

Panterka07

Czasami warto obejrzeć coś lekkiego i fajnego w danej chwili.Taki moment na czystą rozrywkę,bez pamiętania,analizy i wyciągania wniosków :)

ocenił(a) film na 7
Panterka07

Popieram,kilka zabawnych momentów,i ogólnie film ogląda się z dużą przyjemnością.Najlepszy moment jak English pomylił tabletki nasenne i zaczął wywijać na parkiecie :D.Można powiedzieć komedia w sam raz na wyluzowanie się i poprawę humoru ;)

użytkownik usunięty
Panterka07

Osobiście najbardziej lubię jedynkę,ale pozostałe części też są fajne. Lekka komedia w sam raz na rozluźnienie się.

ocenił(a) film na 9
Panterka07

Nie wszyscy mają braki w w pamięci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones