Odtwórz Zwiastun nr 1 1:28

Zobacz Już mnie tu nie ma zwiastun

Film

Ya no estoy aquí

2019 1 godz. 45 min.
6,8 165
ocen
6,8 10 1 165
180
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"852953","linkUrl":"/film/Ju%C5%BC+mnie+tu+nie+ma-2019-852953","alt":"Już mnie tu nie ma","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/29/53/852953/7921778.2.jpg"}
Wskutek zatargu z lokalnym meksykańskim gangiem 17-letni Ulises musi opuścić swoją kochającą tańczyć cumbię ekipę i uciec do USA.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Już mnie tu nie ma
Zwiastun nr 1 1:28
Już mnie tu nie ma - Zwiastun Nr 1 Już mnie tu nie ma - Zwiastun Nr 1

Pośród gór Monterrey w Meksyku członkowie małego ulicznego gangu o nazwie "Los Terkos" spędzają dni na słuchaniu powolnej muzyki cumbia i chodzeniu na imprezy, gdzie szpanują ubiorem, fryzurami i przynależnością do gangu. Te różne grupy samowolnej młodzieży nazywają siebie Kolombianos i łączą kulturę Cholo z kolumbijską muzyką. UlisesPośród gór Monterrey w Meksyku członkowie małego ulicznego gangu o nazwie "Los Terkos" spędzają dni na słuchaniu powolnej muzyki cumbia i chodzeniu na imprezy, gdzie szpanują ubiorem, fryzurami i przynależnością do gangu. Te różne grupy samowolnej młodzieży nazywają siebie Kolombianos i łączą kulturę Cholo z kolumbijską muzyką. Ulises Samperio, przywódca Los Terkos, próbuje chronić swoich przyjaciół przed zagrożeniami szybko rozwijającej się wojny politycznej i narkotykowej, ale w wyniku nieporozumienia z lokalnym kartelem jest zmuszony wyjechać do Jackson Heights w nowojorskiej dzielnicy Queens, zamieszkałego przez różnorodną społeczność imigrantów. Ulises stara się dostosować do nowego życia, ale gdy dowiaduje się, że jego gang i cała kultura, w jaką wierzą, są zagrożone, zaczyna kwestionować przyjazd do Ameryki i pragnie wrócić do domu.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Ya no estoy aquí
inne tytuły
Już mnie tu nie ma Polska
Więcej...

forum filmu Już mnie tu nie ma

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum