PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106031}

The Scarlet Letter

Ju-hong-gul-ssi
6,3 188
ocen
6,3 10 1 188
Ju hong gul ssi
powrót do forum filmu Ju-hong-gul-ssi

ci azjaci to umieją robić filmy , horrory w ich wykonaniu są niesamowite , po obejrzeniu tego filmu musze przyznać że także kriminały są dobre , polecam ten film , szkoda że film nie odniósł sukcesu ale na tym chyba polega geniusz azjatów

judgement1

w jednym zdaniu 5x film. film jest ok, polecam ten film, filmowo filmuje film jak film ok, obejrzyjcie ten film

ocenił(a) film na 8
judgement1

Takich rzeczy jak na koreańskim filmie nie znajdziecie w Hollywood. Za każdym razem czymś zaskakują. Oni chyba nie maja żadnych hamulców ;) Uwielbiam koreańskie kino!

ocenił(a) film na 8
crazyasiek

Miejscami mocne i brutalne. A kiedy bohaterowie sa zamknieci w bagazniku, to zdecydowanie najlepsze fragmenty filmu. Gra aktorska po prostu mistrzowska! Niestety to ostatni film mlodziutkiej Lee Eun-ju (znanej m.inn z "Brotherhood of War"). Aktorka zagrala w tym filmie pare scen rozbieranych i niestety nie wytrzymala presji rodziny i fanow i popelnila samobojstwo :(

ocenił(a) film na 7
judgement1

Nie chcę się czepiać, bo film uważam za dobry ale jak można nie wydostać się z bagażnika mając sig-sauera i przynajmniej magazynek amunicji? Sceny w bagażniuku faktycznie mocne ale ciągle gdzieś tam z tyłu głowy dzwoniło "przestrzel ten pieprzony zamek!". Nie mówiąc już o tym, że jakby się uprzeć to wykopałby oparcia foteli (to był sedan bez kratki ;). Gdyby niemoc wydostania się z tego bagażu jakoś urealnić byłoby idealnie.

ocenił(a) film na 6
hal9000

Szkoda tego bagażnika - ostatnie 30 minut rozczarowało mnie niemiłosiernie, wolałbym jakikolwiek inny finał. Poza tym, oczywiście, film jest naprawdę dobry.

snake1410

dobry, popieram.

ocenił(a) film na 7
hal9000

właśnie, bagażnik trochę popsuł trochę ten film, bo do tego miejsca jest rewelacyjny

ocenił(a) film na 5
wp7650

A mnie się nie podobał, jeden z niewielu azjatyckich filmów na których nie mogłam wysiedzieć, przewijałam i przewijałam, najlepsze ostatnie 30 minutm ale pierwsze półtorej godziny męczarnia, [SPOJLER] NIE CZYTAĆ JEŚLI NIE OGLĄDAŁEŚ!!! dlaczego na fotografka zabiła męża?

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

Ano dlatego, że go nie kochała??
Że była już nim znudzona, zmęczona (jak sama przyznała się detektywowi w jednej ze scen)
Że najprawdopodobniej była zakochana w fotografie??
Miała już dość takiego życia??
---------------------
Poza tym nie ma jednoznacznej odpowiedzi nigdy w takich sytuacjach, bo czy może być jakikolwiek powód usprawiedliwiający morderstwo, jak w ostatniej scenie, gdy Ki Hoon zadaje pytanie Kyung Hee czy kochała fotografa, a ona odpowiada:" czy wtedy otrzymałaby rozgrzeszenie".
------------------
Film wcale nie należy do trudnych w odbiorze; dziwię się ludziom, którzy oglądają na przewijaniu, a później zadają głupie pytania

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, skoro takie głupie pytanie, to po co odpowiadasz?

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

owszem to było bardzo głupie pytanie :) też pewnie bym nie wiedziała o co chodzi w filmie, skoro większość bym przewinęła, ale wątpię czy w takim wypadku przyszłoby mi do głowy, aby pytać na forum o co kaman w filmie :)

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Dobrze, że ty jestes mądra, gratuluję. Pław się dalej w świetle swojej inteligencji.

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

sarkazm był niepotrzebny.
"Pław się dalej w świetle swojej inteligencji" - a cóż to znaczy, nie mam pojęcia o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones