PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006212}

Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Jujutsu Kaisen 0
7,4 3 232
oceny
7,4 10 1 3232
Jujutsu Kaisen 0: The Movie
powrót do forum filmu Jujutsu Kaisen 0: The Movie

Nie zdradzając szczegółów fabuły, film pod wieloma względami był bardzo dobrze wyważony!

Jakość animacji dosłownie rozpływała się w oczach. Wyrazistość postaci i ich zaangażowanie w opowiedzianą historię również przemawiają za wystawieniem wysokiej oceny. Nie ulega wątpliwości, że prequel ten jest znaczącym uzupełnieniem dla serii, a nie jedynie drobnym dodatkiem.

Pełna sala kinowa była miłym zaskoczeniem, a uczucie ekscytacji nie opuszczało ani na moment. Jedyny niedosyt pozostawia konieczność oczekiwania na drugi sezon serii aż do 2023 r.

Zdecydowanie polecam!

tomi979

Czy trzeba znać serial, żeby zrozumieć o co chodzi w filmie?

pchela89

Podobnie jak przypuszczalnie większość osób, rekomendowałbym zaczęcie od serialu, bo wtedy film bardzo dobrze uzupełnia i rozwija określone wątki.

Myślę, że można też zacząć od filmu (polecam udanie się do kina). Prequel został tak stworzony, że nie ma problemów z jego zrozumieniem bez oparcia na serialu.

Tak więc moim zdaniem nie ma konieczności zaczęcia od serialu, żeby zrozumieć film. W takim wypadku od razu wszystko dzieje się w stworzonym przez serial świecie przedstawionym, więc zostajemy niejako do niego wrzuceni. Na pewno warto będzie następczo uzupełnić film serialem, żeby zyskał na jeszcze większej wartości i żeby mieć lepszy punkt widzenia :-)

ocenił(a) film na 7
tomi979

Zazdro, u mnie w kinie na największej sali były 3 osoby, w tym ja -_- Z jednej strony ogląda się świetnie, z drugiej jednak brakuje reakcji anime freaków obok ;)

asia380

Miejmy nadzieję, że będzie to przyczynek dla znacznie częstszej dystrybucji anime w kinach!

ocenił(a) film na 8
asia380

Ja byłem w dniu premiery o 10 rano w Multikinie i ze mną też 3 osoby, ale na dwóch seansach o 17 i o 20 była cała sala. Poszedłem na 10 rano bo liczyłem na plakat no ale nie pykło haha :D Do tego super się oglądało samemu :) Tak jak wspomniał @tomi979 miejmy nadzieję na więcej takich hitów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones