PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34782}

Julia wraca do domu

Julie Walking Home
6,4 2 097
ocen
6,4 10 1 2097
Julia wraca do domu
powrót do forum filmu Julia wraca do domu

ten film jest oblesny;/ strasznie odpycha i obrzydza mnie caly ten alexis. po prostu na sama mysl o nim mam odruch wymiotny, ma cos w sobie takiego

ocenił(a) film na 7
kamilau1516

a jak dla mnie aktor grający Aleksjego ma to coś. genialnie się sprawdził i odegrał rolę uzdrowiciela. mnie osobiście nie obrzydza, wręcz stwierdzam, że aktor był najprzystojniejszy z całego filmu :)

ocenił(a) film na 8
kamilau1516

sama jesteś alexis.. a jeśli jedyne co wyniosłaś z filmu to obrzydzenie do wyglądu zewnętrznego bohatera, to gratuluję..

partha

Wiesz co, sama trochę się dziwię, ale rozumiem odczucia kamilau wobec Alexisa. Domyślam się, że to aktor bardzo świadomie wybrany przez panią Holland (?) - i dobry w tej roli - ale, rzeczywiście, dla mnie też ma on w sobie coś tak dalece odpychającego ( nie jako człowiek, ale jako typ erotyczny - co przecież w tym właśnie filmie nie bez znaczenia), że aż zastanawiam się, jaki zamysł stał za tym ze strony reżysera.
Cały film (w sensie, samą opowiedzianą tu historię) oceniam jako bardzo taki sobie.

ocenił(a) film na 8
jo777

Podobał mi się film i dałem ocenę bardzo dobry :) Momentami było za mało światła ale domyślam się, że tak miało być. Co do Alexisa to dla mnie jego postać była trochę dziwna. Odnosiłem wrażenie jakby był (delikatnie mówiąc) opóźniony.
Rozumiem, że chłopiec na koniec umarł a Julie z Henrym zeszli się i będą wychowywać dziecko poczęte przez Alexisa?

cHrzanek

http://filmypolskiefree.blogspot.com/2012/01/julia-wraca-do-domu-2002.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones