PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739982}
6,9 21 832
oceny
6,9 10 1 21832
6,0 18
ocen krytyków
Julieta
powrót do forum filmu Julieta

Pierwsze wrażenia

ocenił(a) film na 7

Almódovar zrobił ładny i dobry film. Taka historia życia ok. 50-letniej kobiety. Wzloty i upadki, gdzie niestety tych upadków było dużo więcej. Bardzo podobała mi się gra zarówno Emmy Suárez jak i Adriany Ugarte (w tym filmie wygląda jak Marta Żmuda-Trzebiatowska!). Rossy de Palma kradnie sceny (;

Bardzo melancholijny, wychodząc z seansu zauważyłam, że parę osób uroniło łzę.

Alberto Iglesias w formie, muzyka przednia! :D

Film mnie nie zachwycił, jak niektóre wcześniejsze dzieła Pedra, ale obejrzeć warto.

Ps. nie rozumiem tylko, czemu na plakacie Ugarte ma inny kolor włosów, w filmie nie miała takiego ani przez chwilę :D może zmieniła im się koncepcja plakatu,kto wie ((;

fragola23

Plakat kojarzy mi się z tą sceną, kiedy córka o ciemniejszych włosach wycierała mokre włosy matce i sądziłam, że to miało być nawiązanie do tej sceny.

ocenił(a) film na 7
fragola23

ciekawe że zobaczyłaś Martę Żmudę Trzebiatowską :)
Ja pod koniec filmu w Emmie Suárez widziałam Katarzynę Figurę :)

Plakat zdecydowaniem jest nawiązaniem do tego co było wprost powiedziane na końcu filmu. Nie chcę spoilerować więc powiem dookoła - tego co było odczytane w samochodzie. I dlatego ma ciemne włosy na plakacie (żeby przypominała swoją córkę).

Zrozumieją to Ci którzy zrozumieli o czym był film, a nie tylko że piękne kolory i Madryt....

ocenił(a) film na 7
gimatta

o patrz, jakoś mi to umknęło, dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones